RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Iznākusi grāmata bērniem „Kur Rodas PIENS” (2)

31.10.2017.

Iznākusi grāmata bērniem „Kur Rodas PIENS” – otrā grāmata izglītojošajā izdevumu sērijā „Kur Rodas”. Grāmata, izmantojot krāšņas ilustrācijas, vienkāršus un saprotamus tekstus, bērniem saistošā veidā parāda piena radīšanas ceļu – no pašiem pirmsākumiem līdz veikalu plauktiem. Svarīgākais ir bērniem attēlot, kā piens tiek apstrādāts mūsdienīgā ražotnē.

 

Apceļo 10 leģendām apvītas vietas Latvijā (1)

25.10.2017.

Šoruden, tuvojoties Latvijas dzimšanas dienai, Narvesen darbinieki aicina mīlēt Latviju par visiem 100 un apmeklēt 10 īpašas vietas, kuru rašanās vai vēsture ir apvīta leģendām un nostāstiem. Tās ir vietas ar stāstu –, kas pārsteidz, iedvesmo un vairo mīlestību uz mūsu zemi, kas ir tik maza, bet vēl līdz galam neatklāta, tik skaista un vienlaikus noslēpumaina, un uz cilvēkiem, kas veidojuši šīs vietas vai kļuvuši par daļu no to leģendām.

 

Kādiem nolūkiem nekad nevajadzētu ņemt ātros kredītus? (1)

13.10.2017.

Nereti nonākot finansiālās grūtībās, ātrie kredīti ir labs risinājums, ja pirms tam tiek izvērtētas savas iespējas kredītu atdot, kā arī tiek veikta kredītu salīdzināšana jeb comparación, taču nereti ātrie kredīti tiek ņemti nepareiziem mērķiem. Tad arī rodas problēmas ar kredītu atmaksu un cilvēki ieslīgst parādu jūgā, no kura vairs nevar izkļūt. Tad finansiālā situācija tiek sabojāta uz ļoti ilgu liku un nereti cilvēki pat velta visu savu dzīvi un brīvos finanšu līdzekļus tam, lai tikai tiktu vaļā no saviem uzkrātajiem parādiem. Lai jūs šādas kļūdas nepieļautu, esam apkopojuši informāciju par to, kādiem nolūkiem noteikti nevajadzētu ņemt ātros kredītus.

 

Noderīgi finanšu padomi jauniešiem (1)

19.09.2017.

Jaunība ir laiks, kad gribas kārtīgi izbaudīt dzīvi, nedomājot par rītdienu. Ļoti daudzi jaunieši, kas tikko sākuši pelnīt naudu un dzīvot patstāvīgi domā, ka beidzot ir iegūta neatkarība un var sākties viņu dzīves skaistākais laiks. Jaunība tiešām arī ir lielisks dzīves posms, ko noteikti vajadzētu izbaudīt, taču tas nenozīmē, ka nav jādomā par nākotni, jo īpaši tad, ja runa ir par finansēm. Protams, kad beidzot visi ceļi ir vaļā, ir pieejama nauda un jauni ātrie kredīti Somijā (uusi pikavippi suomeksi), rodas vēlme kārtīgi uzdzīvot, bet par jaunībā pieļautajām finanšu kļūdām var nākties maksāt visu dzīvi. Lai šādas kļūdas nepieļautu, ņemiet vērā sekojošos padomus.

 

Jaunajā mācību gadā “Inbox.lv” skolēniem dāvina mugursomas un planšetdatoru (1)

05.09.2017.

Ir noslēdzies pašmāju daudzfunkcionālā portāla “Inbox.lv” organizētais talantu konkurss, kam atsaucās teju 100 talantīgi skolēni no visas Latvijas. Ikviens no viņiem dāvanā saņēma modernas “Inbox.lv” mugursomas, bet viens laimīgais – planšetdatoru. Modernas skolas somas uzņēmums skolēniem dāvināja arī pērn.

 

12345678910111213141516171819