RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Nepietiek naudas pirkumam: ko darīt, krāt vai ņemt kredītu?

15.08.2017.

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka nepietiek naudas pirkumam? Vai jūs kādreiz pats sev esat uzdevis jautājumu: kas ir izdevīgāk, sakrāt naudu vai paņemt kredītu? Bet varbūt esat interesējies, vai jaunie ātrie kredīti internetā ir spējīgi palīdzēt iegādāties nepieciešamo preci vai pakalpojumu?

 

Makrobiotikas speciālists Roberts Lācītis: Visvairāk ūdens jādzer pēc pirts, sporta un seksa (1)

23.03.2017.

22. martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, tāpēc šajā laikā sabiedrībā aktualizējas jautājums par ūdens nozīmi mūsu ikdienā, t.sk. arī uzturā. Runājot par ūdeni un to, cik daudz ūdens cilvēkam būtu jāizdzer ik dienas, domas dalās. 

 

Sporta ārsts Jānis Kvēps: Ja mums būtu vairāk brīvdienu, sabiedrība būtu veselīgāka (1)

21.03.2017.

Daudzi mūsu sabiedrībā nemaz nedzīvo tik veselīgi, kā cenšas iestāstīt. Lai gan medijos var lasīt, ka it kā esot jāsatraucas par plastmasas kaitīgumu, par kūpinājumu kaitīgumu, ka jācenšas dzīvot veselīgāk un vēl daudz ko citu. Šajā sakarā gribētos teikt, ka satraukums, kas valda par plastmasu un citām kaitīgām lietām, radīts ar mērķi novērst mūsu uzmanību no patiesajām problēmām. No it kā kaitīgās plastmasas neviens nav nomiris, bet cik cilvēku ir pametuši Latviju bezdarba un ienākumu trūkuma dēļ? 

 

Interneta rīki, kas sakārtos jūsu finanses (3)

31.01.2017.

Finansiālās situācijas sakārtošana un budžeta plānošana var būt ļoti grūts uzdevums, jo īpaši tad, ja jums ir vienlaicīgi jādomā par dažādu mērķu sasniegšanu, piemēram, jums ir jāveido uzkrājumi, jādomā par investīcijām, jāmaksā tekošie rēķini, jāatmaksā atrais kredits vai ilgtermiņa kredīts utt. Tas var aizņemt ļoti daudz jūsu laika, taču budžeta plānošanai nav jābūt pilnas slodzes darbam. Šo uzdevumu var atvieglot, izmantojot dažādus interneta rīkus, kas paredzēts finanšu plānošanai un budžeta veidošanai. 

 

Dr. Andis Brēmanis: Ir svarīgi savus paradumus izvērtēt kritiski

28.01.2017.

Teju katrs kaut reizi ir apņēmies dzīvot veselīgāk, visbiežāk metoties zinātniski nepierādītās diētās. Taču liekā svara iemesls ir ne tikai neveselīgs uzturs, bet arī nepietiekamas fiziskās aktivitātes ikdienā un pasīva brīvā laika pavadīšana. Tieši tāpēc, pirms mesties nepārdomātā cīņā ar lieko svaru un sliktu pašsajūtu, vispirms ieteicams kritiski izvērtēt visus savas ikdienas paradumus – iesaka diētas ārsts Andis Brēmanis.

 

12345678910111213141516171819