RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Izlasi! Ko un kā bērnam stāstīt par Ziemassvētku vecīti?

18.12.2014.

Gandrīz ikviens no mums bērnībā patiesi ir ticējis tam, ka Ziemassvētku vecītis ir īsts. Taču pienāk laiks, kad sastopamies ar skarbo realitāti – patiesībā Ziemassvētku vecītis nemaz nav tāds kā mūsu bērnišķīgajā iztēlē, viņam nepiemīt spēja apciemot visus bērnus vienā naktī, viņš ne vienmēr nokļūst pie bērniem caur skursteni un, iespējams, viņa nemaz nav? Bērna vilšanās realitātē var būt liela. Kā tad rīkoties vecākiem, kā izskaidrot bērnam, kas ir vai nav Ziemassvētku vecītis? Vai ģimenē vispār uzsākt stāstu par Ziemassvētku vecīti? Uz šiem jautājumiem palīdzēs atbildēt klīnikas Premium Medical ģimenes un bērnu psiholoģe un psihoterapeite Inese Ruka.

 

Iznācis National Geographic latviešu valodā decembra numurs

02.12.2014.

Jaunajā “National Geographic Latvija” decembra numurā piedāvājam brīnumiem, pārsteigumiem un svētkiem bagātu ceļojumu mūsu skaistajā pasaulē. Lasi par ēdiena prieku, kas satuvina cilvēkus, dodies pārgājienā ar Polu Salopeku projekta “Pametot Ēdeni” ietvaros cauri Svētajām zemēm. Kā arī uzzini par pārsteidzoši plašajām 3D printera izmantošanas iespējām un ieskaties maģiskajā Dienvidkarolīnas AKE baseinā. 

 

Ilūziju māksla: pieci aizraujoši un nāvējoši triki

11.11.2014.

Noķert lodi zobos un palikt dzīvam, ļaut sevi sadalīt vairākās daļās – burvju mākslinieku veiklība mēdz aizraut gan bērnus, gan pieaugušos. Minētās ir tikai dažas no ilūzijām, kuras aizrauj skatītājus un par kurām tiek runāts gadiem ilgi.

 

Iznācis National Geographic latviešu valodā novembra numurs

10.11.2014.

Tumšajos novembra vakaros žurnāls “National Geographic Latvija” aicina ērti iekārtoties un, nepametot siltu un omulīgu mājokli, kopā ar pētniekiem izstaigāt un meklēt atbildes uz vairākiem nopietniem jautājumiem par ledus kušanu Krievijas Arktikas daļā - arhipelāgā, kas pazīstams kā Franča Jozefa zeme. No jauna atklājiet Rīgas iedvesmu un valdzinājumu, kā arī drosmīgākajiem piedāvājam pavisam tuvu iepazīties ar dabas murgu – saprāta sūcējiem. 

 

Izdota Latvijas uzņēmēju augsti vērtētā grāmata Kolektīvais ģēnijs

07.11.2014.

Rīgas Biržas, uzņēmuma Mailigen un inkubatora TechHub Riga vadītāji atzinuši, ka grāmata "Kolektīvais ģēnijs", ko ar Lattelecom atbalstu 6. novembrī izdeva "Lauku Avīze", ir mūsdienu biznesa literatūra, kas šobrīd aktuāla visiem Latvijas uzņēmējiem vai organizāciju pārmaiņu vadītājiem. Arī tādi starptautiskie mediji kā The Business Insider, The Washington Post, Inc Magazine u.c. šogad to atzinuši par vienu no izcilākajām grāmatām biznesa jomā.

 

12345678910111213141516171819