RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

FOTO/VIDEO: Latvietis izveido dokumentālu filmu par ielu vingrošanas kustību un vēsturi Ņurjorkā Video

10.03.2015.

Latviešu režisors Uģis Rozenbahs internetā publicējis savu veidoto dokumentālo filmu "Calisthenics In New York", kurā sīkāk aprakstīts par ielu vingrošanas kustību un vēsturi Ņujorkā – vietā, kur viss aizsākās. Arī Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība ir ļoti atpazīstami, kas lielā mērā ir iedvesmojusies un radusies dēļ leģendām un populārajiem video Youtube. 

 

Semināru cikls - Mans pirmais

17.02.2015.

Radošo unattīstošo klucīšu LEGO® DUPLO® ražotājs LEGOGroupsadarbībā ar žurnālu Mans Mazais turpina pērn aizsākto semināru ciklu jaunajiem vecākiem. Un, kā jau tika solīts, šogad tie notiks lielākajās Latvijas reģionu pilsētās! Tuvākie trīs semināri notiks Tukumā, Valmierā un Liepājā.

 

FOTO: Lūk, kā! Pankūkas palīdz piepildīt vēlēšanās

17.02.2015.

Šodien, 17. februārī, visā pasaulē svin Starptautisko pankūku dienu. Cik daudz zini par šo ierasto ēdienu? Kad radās pirmā pankūku recepte? Kurā valstī, apmetot pankūku, cilvēki ievēlas vēlēšanos? Kam pieder ar šo ēdienu saistītie pasaules rekordi? Piedāvājam desmit interesantus faktus, ko, iespējams, vēl nezināji par šo vienkāršo gardumu.

 

Pavasara gaidās izdevniecība Drukātava izdevusi brošūru - Uzturs sportā

11.02.2015.

„Izdevniecība Drukātava” laidusi klajā Viestura un Dainas Kraukstu brošūru „Sporta uzturs”, kurā autori apskata svarīgākās vadlīnijas sporta uztura jomā un priekšnoteikumus labāku rezultātu sasniegšanai. Lai gan izdevumā nav apkoptas ne maģiskas diētas, nedz arī informācija par pārtikas produktiem, kam būtu lielāks spēks nekā dopingam, grāmata ir lietderīga ne tikai sportistiem, bet arī aktuāla īpaši patlaban ikvienam, kas pavasari vēlas sagaidīt labā formā un jau tagad uzsākuši dažādas fiziskas aktivitātes un ievēro diētu, lai atbrīvotos no ziemas laikā uzkrātā un piedotu savam ķermenim pievilcīgākas formas, norāda SIA „Izdevniecība Drukātava” vadītāja Laima Baumane. Tāpat grāmatā noderīgu informāciju par uztura nozīmīgumu varēs smelties jauno sportistu vecāki.

 

59% sieviešu vēlētos saņemt uzmanības apliecinājumus daudz biežāk

10.02.2015.

Tuvojoties visu mīlētāju dienai, divas trešdaļas jeb 63% Latvijas sieviešu atzīst, ka komplimentus uzskata par absolūtu nepieciešamību, vienlaikus dažādus uzmanības apliecinājumus ikdienā saņem vien trešdaļa sieviešu, - liecina mobilo sakaru operatora Amigo veiktā aptauja. Gada romantiskākajā laikā papildus uzmanību sievietes visvairāk sagaida no savām otrajām pusītēm un darba kolēģiem.

 

12345678910111213141516171819