RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Slavenības, kuras līdzinās Disneja multeņu varoņiem - FOTO @Krusttēvs (1)

28.04.2013.

Arī pasaules zvaigznes var lepoties ar tikpat slaveniem līdziniekiem kā viņi paši - Disneja mutlfilmu varoņiem, kuru sejas pantos iezīmējas viņu vaibsti un kurus pielūdz visi pasaules bērni.

 

Spēju izdzīvot no vienas vizītes līdz otrai

05.03.2013.

Anitas stāsts

Būdama dziļā krīzē pēc šķiršanās, uzsāku psihoterapiju. Kādu laiku staigāju raudādama un lūgdama Dievu. Tad vienā dienā, kārtējo reizi bez redzama iemesla uz ielas izplūzdama asarās, nolēmu – nu nē! Tā nav nekāda dzīve, bet bēdu ieleja. Tūlīt pat piezvanīju uz krīzes tālruni un jautāju – kā man sev labāk palīdzēt? Tūlīt un uz vietas. Un dabūju labas psihoterapeites tālruņa numuru, ar viņu nekavējoties sarunāju tikšanos. Diemžēl viņa pēc pāris dienām devās prom no Latvijas, tāpēc tā bija tikai viena vizīte.  

Seksīgā Mila Kunisa vēlas filmēties erotiskā bestsellerī @Krusttēvs (2)

26.01.2013.

Aktrise Mila Kunisa, kura pagājušajā gadā atzīta par pasaules iekārojamāko sievieti, paziņojusi, ka labprāt atveidotu galveno varoni Anastasiju Stīlu par pasaules bestselleru kļuvušā erotiskā un skandalozā romāna “50 Greja nokrāsas” filmas adaptācijā.

Rīgā viesosies Tolstoja biogrāfijas autors

04.12.2012.

Piektdien, 7. decembrī, LU Bibliotēkas Humanitāro zinātņu bibliotēkā, Visvalža ielā 4a, notiks Pāvela Basinska grāmatas Ļevs Tolstojs. Bēgšana no paradīzes atvēršanas svētki. Pasākumā būs tikšanās ar grāmatas autoru Pāvelu Basinski. Būs iespēja noklausīties saistošu vēstījumu par autora izpētes darbu, par grāmatas tapšanas ideju un motīviem.

KRUSTTEVS.COM iesaka: Marka Levī romānu „Starp debesīm un zemi”

17.10.2012.

Lasītājiem ir unikāla iespēja Marka Levī romāna „Starp debesīm un zemi” galvenos varoņus Arturu un Lorēnu ieraudzīt ikdienas dzīvē. Romantiskais, dzirkstoša humora, valdzinājuma un reibinošu kolīziju pilnais stāsts ir atbilde uz jautājumu: ja liktenis piespēlētu Arturam un Lorēnai otru iespēju satikties – kā viņi rīkotos tagad, vairākus gadus pēc savas pirmās tikšanās...

 

 

12345678910111213141516171819