RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Kāpēc kaķi krīt uz visām četrām ķepām?

17.08.2015.

Kaķiem tas izdodas tik graciozi: lecot vai krītot no augstuma, nokrist uz visām četrām kājām. Ūsaino akrobātu līdzsvara izjūta ir patiešām izcila, taču karstā vasarā lielākais dzīvnieciņu drauds ir aizraujošā pasaule aiz atvērta loga. 

 

Tavam bērnam ir iedomu draugs. Vai iemesls bažām?

14.08.2015.

Tavs bērns lūdz tev atvēlēt vietu pie galda kādam īpašam, bet neredzamam draugam. Tu ieraugi, ka atvase dara dīvainas lietas – sarunājas ar krēslu vai spēlē plaukstiņspēli ar tukšu gaisu. Pasaulē slavenākais iedomu draugs, protams, ir zviedru rakstnieces Astrīdas Lindgrēnes radītais Karlsons, bet šī problemātika meistarīgi apspēlēta arī televīzijas kanāla FOX jaunajā mistikas seriālā „Čuksti” („The Whispers”). 

 

„Pakistānas piezīmes. Aiz priekškara” – grāmata, kurā iespējams iepazīt Pakistānu

11.08.2015.

Laikā, kad Latvijā aktīvi risinās diskusijas par iespējamo trešo valstu bēgļu uzņemšanu, medijos tiek kultivēta negatīva attieksme pret Austrumu valstīm un reliģijām, tādējādi sabiedrībā radot ne pārāk pozitīvu priekšstatu, SIA "Drukātava" laidusi klajā Aināra Kadiša autorizdevumu „Pakistānas piezīmes. Aiz priekškara”, kurā autors dalās ar saviem iespaidiem par Pakistānu, kuru mēneša garumā iepazinis no rietumniekiem netradicionāla skatu punkta. 

 

Ko darīt lietainā vasaras dienā: seši padomi viedtālruņu lietotājiem

10.07.2015.

Lietainas vasaras dienas var pamatīgi sabojāt garastāvokli, īpaši ja apmācies laiks un nokrišņi pārsteidz atvaļinājumā. Kā liecina tikko Eiropā veiktais Samsung “Techonomic Index” pētījums, katrs ceturtais eiropietis vismaz reizi nedēļā izmanto tehnoloģijas, lai apgūtu jaunas zināšanas. Tāpēc lietaina diena var kļūt par motivāciju, lai iemācītos ko jaunu – valodas, pavārmākslu vai sporta vingrinājumus. Samsung Electronics Baltics produktu eksperts Jānis Lejnieks iesaka kā lietderīgi pavadīt laiku, izmantojot gudro tehnoloģiju sniegtās iespējas.

 

Kā uzrakstīt efektīvu e-pasta tematu? Četri noderīgi ieteikumi

10.07.2015.

E-pasta temats ir viens no svarīgākajiem tā elementiem, kas sekmē vai gluži pretēji mazina adresāta vēlmi sūtījumu atvērt. Mobilo ierīču laikmets ir mainījis izpratni par to, kas ir efektīvs e‑pasta temats, tādēļ ir vērts ņemt vērā dažus ieteikumus, lai jūsu vēstule neietu secen, pastāstīja Inbox.lv pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

 

12345678910111213141516171819