RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Pētījums: 44% Latvijas iedzīvotāju pēdējā gada laikā bijuši ārzemēs

06.12.2016.

Pēdējā gada laikā ceļojumā ārpus Latvijas devušies 44% iedzīvotāju. Kopumā 39% no tiem pilnībā vai daļēji ir izmantojuši tūrfirmu pakalpojumus, kas ir par 10% augstāks rādītājs nekā pērn, liecina jaunākā “Latvia Tours Ceļojumu indeksa” apkopotā informācija.

 

 

Veikta pirmā dzelzs nepietiekamības analīze bez asins parauga

02.04.2016.

Lai arī dzelzs Zemes garozā ir ļoti izplatīts ķīmiskais elements, tā nepietiekamība cilvēka organismā ir ļoti bieži sastopama. Zinātnieki ir pievērsušies šīs problēmas izpētei, un arī Nestlé ir iesaistījusies jaunā pētījumā par dzelzs nepietiekamību organismā, kas var būt noderīgs miljoniem cilvēku visā pasaulē, jo tagad šo veselības traucējumu varēs konstatēt daudz vieglāk, izmantojot nelielus resursus. 

 

Desmit lielākās traģēdijas pagājušajā desmitgadē

18.09.2015.

Paveroties pagātnē, šķiet, ka desmit pirmie gadi kopš tūkstošgades mijas ir nebeidzama traģēdiju virkne, sākot ar terora aktiem ASV – līdz cunami, kas radīja milzīgus postījumus visā Dienvidaustrumāzijā, un postošajai viesuļvētrai „Katrīna”, kas iznīcināja daļu ASV dienvidu metropoles Ņūorleānas.

 

Kāpēc krimināldrāmas ir nevīstoši populāras? Pārdomās dalās Solvita Vektere

11.09.2015.

Labas krimināldrāmas skatītāju paņem savā varā un ar nepacietību liek gaidīt katru nākamo sēriju. Vai tāpēc, ka noziegums sastāv no elementiem, kas veido pārliecinošu stāstu ar visaugstākajām likmēm – dzīvība, nāve, brīvība, taisnība? Psihoterapeite Solvita Vektere  un televīzijas kanāla „FOX Life” pārstāve Tija Ezeriņa dalās pārdomās, kāpēc detektīvseriāli ir tik aizraujoši un fascinējoši.

 

Esi uzmanīgs! 5 lietas par kurām neaizmirst, dodoties sēņot

08.09.2015.

Latvijā sēņošanu droši var saukt par nacionālo sporta veidu – septembra sākumā meži ir pilni ar cilvēkiem, kas steidz pielasīt pilnus grozus dabas velšu. Mikologi prognozē – arī šogad sēņu raža būs laba, tādēļ tirdzniecības centrs "Origo" aicina neaizmirst ar lietām, kuras ieteicams paņemt līdzi vai iegādāties pa ceļam, lai sēņošana noritētu veiksmīgi.

 

12345678910111213141516171819