RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Pirms 25 gadiem krita Berlīnes mūris: Latvijā pazīstamu cilvēku atmiņas Video

07.11.2014.

Neaprakstāms atvieglojums, milzīgs prieks un laime: ar šādām sajūtām cilvēki atceras Berlīnes mūra krišanu 1989.gada 9.novembrī. Ir pagājuši 25 gadi kopš brīža, kad pazuda viena no lielākajām komunisma ikonām, kas vairākus gadu desmitus šķēla pilsētu, valsti un cilvēkus.

 

Izdota Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes brošūra Latvieši un viņu Latvija: kāda latvieša balss

07.10.2014.

Izdevniecība “Drukātava” īpaši pēcvēlēšanu gaisotnei laidusi klajā divus izdevumus – Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes brošūru „Latvieši un viņu Latvija: kāda latvieša balss”, kā arī Dzidras Austras Livčānes satīriski politiskās dzejas krājumu “No smilšu grauda”. Abi šie izdevumi ir īpaši aktuāli patlaban, pēc aizvadītajām Saeimas vēlēšanām, kas tradicionāli vēlētājiem ir pārdomu laiks par savu izdarīto izvēli.

 

Profesionāli padomi, kā saglabāt augstu pašmotivāciju ikdienas darbā

30.09.2014.

“Pašmotivācija nenoliedzami ir nosacījums, kas ļauj mums nestāvēt dzīvē uz vietas un virzīties uz priekšu. Tieši tāpēc ir nepieciešams darbs pie tās saglabāšanas, jo līdz ko rodas draudi no ārējās vides, motivācija tiek būtiski iedragāta. Veiksmes atslēga augstas pašmotivācijas saglabāšanai ir savu domu, emociju un reakcijas izpratne,” stāsta speciālistu darba portāla Cvmarket.lv mārketinga menedžere Inga Daliba. 

 

9 padomi, kas palīdzēs izturēt pārbaudes laiku

12.06.2014.

“Šis ir laiks, kad darba tirgū piesakās jaunie speciālisti, kas nupat ir pabeiguši vidējās un augstākās izglītības iestādes un gatavi sākt veidot savu karjeru. Sākumā ir pirmās intervijas, tāpat pirmās neveiksmes, kas ir neizbēgama sastāvdaļa savas karjeras un personības veidošanas procesā. Taču, kad pienāk iespēja sākt strādāt, ir jāprot šo iespēju izmantot. Darba devējam ir paticis tavs CV, pieteikuma vēstule, kā arī personība, bet tagad seko grūtākais – izturēt pārbaudes laiku un pierādīt savas spējas darbā. Būtiski saprast, ka ne tikai tavas profesionālās iemaņas ir nepieciešamas, bet arī dažādas vienkāršas, tomēr fundamentālas lietas, kas palīdzēs iejusties kolektīvā un adaptēties jaunajā darba vidē,” stāsta speciālistu darba portāla Cvmarket.lv mārketinga menedžere Inga Daliba.

 

TOP6 āķīgākie jautājumi, ko darba intervijās mēdz uzdot intervētājs

29.05.2014.

Darba intervijās uz dažiem jautājumiem atbildes noteikti būtu jāpārdomā un jāsagatavo iepriekš. Piemēram, izplatītākā kļūda darba meklētājiem ir tāda, ka itin bieži viņi ne pārāk glaimojoši izsakās par savu iepriekšējo darba vietu. Tajā pašā laikā jaunajam priekšniekam tiek zvērēta mūžīga uzticība un lojalitāte, tādā veidā darba meklētājs parāda sevi visai divkosīgā gaismā. Nav svarīgs aiziešanas vai atlaišanas iemesls, izcel to, ka spēj būt korekts, stāsta speciālistu darba portāla Cvmarket.lv mārketinga menedžere Inga Daliba.

 

12345678910111213141516171819