RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

“Jaunatnes Forums 2015” noslēguma pasākums notiks Rīgā (23)

08.07.2015.

 Foruma pasākumā tiks aktualizēts jautājums par sadarbības iespējām starp diasporas jauniešiem un Latviju, diskutējot kopā ar ekspertiem no Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, valdības pārstāvjiem, kā arī ar radošo industriju, nevalstisko organizāciju, uzņēmumu un valsts institūciju pārstāvjiem. Tāpat tiks noskaidrots viedoklis un sadarbības veidi par Latvijas simtgades svinēšanu, tās iespējamiem pasākumiem, lai kopīgi iezīmētu nākotnes uzdevumus.

 

TOP 10 grāmatas kaislīgiem ceļotājiem

07.07.2015.

Ceļojumā vienmēr atrodas kāda lieka stunda, neatkarīgi no tā, vai esat lidmašīnā, lidojot pāri Klusajam okeānam, uz prāmja, līkumojot starp Grieķijas salām, vai nakts vilcienā, traucoties cauri visai Eiropai. Kā vienmuļu stundu ceļā pārvērst piedzīvojumā? “Latvia Tours” piedāvā 10 lieliskas un iedvesmojošas grāmatas tavam vasaras ceļojumam.

 

Astoņas kļūdas, kas nav pieļaujamas neskartā dabā

02.07.2015.

Ļoti bieži negadījumi sākas pavisam nevainīgi: makšķerējot kopā ar draugiem, dodoties pārgājienā pa meža taku, medībās. Tad kaut kas noiet greizi, un jūs nonākt briesmās. Ko darīt? 

 

Topošajiem vecākiem ir iznācis izglītojošā bezmaksas žurnāla „Mammām un Tētiem” vasaras numurs

26.06.2015.

„Bērniņa gaidīšana vasarā”, „Gaidāmi divi vai vairāk mazuļu!”, „Zobu un smaganu veselība grūtniecības laikā”– šie un citi topošos vecākus interesējošie temati aplūkoti bezmaksas žurnāla „Mammām un Tētiem” ceturtajā (vasaras) numurā, ko iespējams iegūt ārstu praksēs un dzemdību namos visā Latvijā. Saņemt žurnālu aicināts ikvienas ārstu prakses mediķis, kura klientu lokā ir topošie un jaunie vecāki. 

 

Kādēļ Bermudu salas dēvē par Velna ieleju?

15.05.2015.

Bermudu salas ar savām skaistajām pludmalēm šodien ir iecienīts tūristu galamērķis, taču teju tikpat slavens ir arī mītiskais „Bermudu trijstūris”, kurā bez pēdām esot pazuduši neskaitāmi kuģi, lidmašīnas un arī cilvēki. Vai patiešām tam nav dabisku izskaidrojumu?

 

12345678910111213141516171819