RezervesDALAS24.lv

»Lasāmviela

Maestro Raimonds Pauls sakomponējis tituldziesmu topošajai latviešu spēlfilmai Romeo n' Džuljeta

07.03.2014.

Aizvakar, 5. martā mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” apbalvošanas ceremonijā pirmatskaņojumu piedzīvojusi Raimonda Paula un Guntara Rača sarakstītā tituldziesma topošajai režisora Māra Martinsona spēlfilmai “Romeo n' Džuljeta” – “Lai kas arī nenotiktu”, ko izpildīja Marta Ritova un Emīls Balceris.

 

Krievijā putina – National Geographic latviešu valodas janvāra numura aktuālā tēma

03.01.2014.

Žurnāla centrālais raksts „Krievijā putina” sniedz ieskatu politiskajās aizkulisēs pirms drīzumā gaidāmajām Ziemas Olimpiskajām spēlēm, kā arī iepazīstina ar Soču vēsturisko attīstību un kaimiņvalsts prezidenta ceļu pretim ilgi kārotajai pasaules nedalītai uzmanībai.

 

10 aizskarošas reklāmas, kas mūsdienās tiktu aizliegtas @Krusttēvs

16.11.2013.

Mūsdienu mārketinga pasaulē daudzas reklāmas tiek veidotas ar mērķi šokēt sabiedrību, lai tās sasniegtu pēc iespējas plašāku cilvēku auditoriju. Tāpēc izbrīnu vairs neizraisa tādi materiāli, kas, šķiet, pārkāpj vispār pieļaujamās ētikas normas, ietverot gan amorālas ainas, gan klajus melus. Taču, kādas robežas reklāmas pārkāpa pagājušajā gadsimtā?

 

Klāt jaunais vasaras romāns - Ko vēlas sievietes? @Krusttēvs

17.07.2013.

"Aizveriet durvis, attaisiet pudeli vīna, izsaiņojiet šokolādi un izbaudiet šī romāna dzīvespriecīgo burvību! Džeina Kostello ir vislabākā!" Tā par jauno Džeinas Kostello grāmatu "Ko vēlas sievietes?" izteikusies lasītāja Millija Džonsone.

 

Filmas Blue Valentine režisors par filmu Ņujorkas ēnā Video

10.05.2013.

Maijā Latvijas kinoteātros skatāma filma „Ņujorkas ēnā” jeb „The Place Beyond The Pines”, kuras režisors plašākai sabiedrībai zināms kā filmas „Blue Valentine” veidotājs. „Ņujorkas ēnā” ir klasisks stāsts par tēvu grēkiem, kas ietekmē dēlu likteni, norāda Dereks Sienfranss (Derek Cianfrance), filmas režisors.

 

12345678910111213141516171819