RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

“Rigvir” holdinga uzņēmums iegūst WIPO Intelektuālā īpašuma apbalvojumu (2)

24.04.2017.

“Rigvir” holdinga uzņēmums, medikamenta “RIGVIR” ražotājs - SIA “LATIMA” saņēmis WIPO Uzņēmuma intelektuālā īpašuma apbalvojumu (WIPO Enterprise Trophy). 

 

TOP 5 izaicinājumi vidusskolēniem, kurus pieveikt šī gada nogalē (1)

25.10.2016.

Ierasti pilni apņēmības iesoļojam jaunajā gadā, taču īsti uzvarētāji ir tie, kas mērķtiecīgi un vērtīgi dzīvo arī šodien. Ik gadu vairāki lieli, atpazīstami un arī ārpus Latvijas robežām prestiži uzņēmumi un organizācijas rīko ar izglītību saistītus konkursus skolēniem. Liela daļa no tiem jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Godalgota vieta jebkurā no šiem konkursiem ir būtisks rādītājs, kas jaunieti izcels no masas, tādēļ LU Ekonomikas un vadības fakultātes profesors Andris Deniņš apkopojis sešus skolēniem vērtīgus konkursus.

 

Noslēgusies pieteikšanās Rīgas brīvostas pārvaldes rīkotajam konkursam “Osta pilsētai”

21.10.2016.

Noslēgusies pieteikšanās Rīgas brīvosta pārvaldes (RBP) izsludinātajam ikgadējo zinātniski pētniecisko darbu konkursam skolēniem “Osta pilsētai”. Visaktīvāk pieteikušies Rīgas 25.vidusskolas skolēni.

 

Konkursā “Osta pilsētai” skolēni vērtēs Rīgas brīvostas pienesumu Latvijas ekonomikai

12.10.2016.

Rīgas brīvostas pārvalde izsludina ikgadējo zinātniski pētniecisko darbu konkursu skolēniem “Osta pilsētai”, kura mērķis ir veicināt ostas pienesuma Latvijas ekonomikai apzināšanu, analīzi un nākotnes iespējas, iesaistot mērķtiecīgākos un spējīgākos Latvijas skolēnus.

 

Par Latvijas mīlētāko zīmolu jau sesto gadu atzīts “Inbox.lv” (4)

23.09.2016.

Latvijas sabiedrība "Inbox.lv" par mīlētāko pašmāju radīto zīmolu ir atzinusi jau sesto gadu pēc kārtas, vakar tika paziņots kompāniju "DDB Consulting", "Gfk Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" kopīgi veidotajā "Mīlētāko zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā.

 

12345678910111213