RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Knauf izstrādātie drošības standarti tiek novērtēti pasaules līmenī

24.02.2013.

SIA Knauf sadarbībā ar Vācijas vadošajiem darba drošības nozares ekspertiem izveidojuši jaunu darba drošības standartu. Knauf, ieviešot jaunos standartus, ir sertificējies starptautiskajai darba aizsardzības vadības sistēmai OHSAS 18001, kas apliecina uzņēmuma atbilstību daudz augstākām darba drošības prasībām nekā to nosaka Latvijas Republikas likumdošana. Jaunajā Knauf darba drošības standartā īpaša uzmanība ir pievērsta preventīvām darbībām, kas ļauj savlaicīgi konstatēt riska faktorus un izvairīties no nelaimes gadījumiem, apkalpojot paaugstinātas bīstamības tehniku. 

BALTA - godīgākais apdrošinātājs jau 10 gadus (1)

19.02.2013.

Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS un ziņu aģentūras LETA 2012.gada decembrī veiktajā socioloģiskajā aptaujā iedzīvotāji apdrošināšanas sabiedrību BALTA atzinuši par godīgāko apdrošinātāju. Iegūstot augstāko novērtējumu Latvijas apdrošināšanas kompāniju vidū, BALTA šo titulu izcīnījusi jau desmito gadu. 

Rimi radījis jaunu privātās preču zīmes zīmolu Selection by Rimi

16.02.2013.

Iedvesmojot gardām maltītēm un rūpējoties par pircēju garšas baudījumu, Rimi radījis jaunu privātās preču zīmes zīmolu Selection by Rimi. Jaunā zīmola Selection by Rimi sortimentā pieejamas gardās itāļu un spāņu gaļas delikateses, tradicionālās mērces pastai, olīvas, jūras veltes, klasisks itāļu saldējums un citi gardumi, kas patīkami pārsteigs ikvienu. 

Imantā uzsākta jauna mājokļu kompleksa būvniecība

14.02.2013.

Pēdējā gada laikā ir atjaunojusies aktivitāte mājokļu tirgū, par ko liecina gan dzīvokļu pircēju pieaugošā interese, gan jauno projektu attīstītāju rosība. Saskaņā ar Zemesgrāmatas datiem 2012.gadā reģistrēti 11 870 nekustamā īpašuma pirkuma līgumi, savukārt Valsts zemes dienesta nekustamā īpašuma tirgus pārskats liecina, ka pusi no darījumiem sastāda dzīvokļu pārdošana. Rīga pārsniedz citas Latvijas lielākās pilsētas aptuveni divas reizes darījumos ar dzīvokļu pārdošanu, bet ieplūstošās naudas ziņā pat 6-7 reizes. 

Latvijā darbu uzsācis ikdienas restorānu tīkls FORTAS (2)

05.02.2013.

Investējot 250 tūkstošus eiro un radot 25 jaunas darbavietas, Vecrīgā, Aspazijas bulvārī 32 atvēries pirmais lietuviešu zīmola ikdienas restorāns FORTAS. 

1234567891011121314