RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Latviešu veidotā fotosesija rotaslietu zīmolam nopelna Starptautiskās fotogrāfu asociācijas balvu (1)

24.01.2013.

Londonā Starptautiskās fotogrāfu asociācijas konkursā „The Societies’ Photographer of the Year Awards 2012“ kategorijā „Mode” (“Fashion”) par labāko atzīta Baltkrievijas juvelierizstrādājumu ZORKA fotosesija. Juvelierizstrādājumu zīmola ZORKA fotosesiju „Dzīve ir brīnišķīga” organizēja Latvijas reklāmas aģentūra AD Hunters Baltics.

Kā uzvarēt biznesa sarunās – 4 PAMATA POSTULĀTI @Krusttēvs (2)

21.01.2013.

Jebkurā biznesā un uzņēmējdarbībā ir jāprot komunicēt ar biznesa partneriem, kur sarunas ir vairāk tendētas uz tādām tēmām, kā preču ražošana, realizācija, darbu izpilde, tirdzniecība, kā arī pakalpojumu sniegšana. Biznesa sarunas var būt dažādas. Prasme uzklausīt vienam otru ir viena no veiksmīgas saskarsmes atslēgām. Pareizi un veiksmīgi veidot sarunas ir sava veida māksla.

Šons Parkers, pirmais „Facebook” prezidents – no tusētāja līdz miljardierim @Krusttēvs (1)

16.01.2013.

Šons Pārkers jau ilgu laiku ir bijis viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem Silikona ielejā. Viņa uzņēmēja dotumi un prasme attīstīt unikālas idejas ir izvirzījusi viņu pārmaiņu posma pašā priekšgalā. Pirmkārt, kā viens no tīkla Napster radītājiem, otrkārt, kā pats pirmais Facebook prezidents, Pārkers ir izmantojis savu leģendāro ģenialitāti un nelokāmo šarmu, lai iezīmētu un radītu jaunu veidu kā mēs uzņemam informāciju, komunicējam un sazināmies, tādā veidā kļūstot par vienu no pasaules visjaunākajiem miljardieriem. Bet kāds tad ir īstais iemesls kāpēc viņš ir slavens? Par to atbildīgs ir neviens cits kā pats Džastins Timberleiks.

Jāatstāj spilgts iespaids uz bosu? 10 TEICAMI PADOMI @Krusttēvs (2)

10.01.2013.

Tavi panākumi darbā lielā mērā ir atkarīgi no tā, kādas attiecības uzturi ar saviem kolēģiem, un nevienas attiecības nav tik nozīmīgas, kā saskarsme  ar priekšnieku. Ir svarīgi, lai tu labi spētu izpildīt savu darbu, taču vēl svarīgāk - lai tu veiksmīgi spētu sastrādāties ar citiem. Tas nenozīmē, ka tev ir jābūt draugos ar savu bosu, taču tev ir jāiemanto apkārtējo cieņa. Ja boss domā, ka esi kompetents un savā jomā profesionāls, arī darbs veiksies vieglāk. Taču, ja darba devēja simpātijas izpaliks, tava darba ikdiena var kļūt par elli.

Šā gada rekordpuzurs ir 3,5 metrus garš un 2 metrus plats

28.12.2012.

Veselas divas dienas – 18. un 19. decembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts viesoties „Maxima XXX” lielveikalā Rīgā, lai piedalītos gada vislielākā puzura izveidē. Kopumā divu dienu laikā vairāki desmiti cilvēku izmantoja iespēju pielikt roku milzu rotājuma tapšanā. No niedrēm, salmiem un citiem dabas materiāliem darinātā puzura prezentācijā, kas norisinājās 19. decembrī, tika atklāts, ka kopīgiem spēkiem izdevies izveidot rekordlielu - 3,5 metrus garu un 2 metrus platu rotājumu.

1234567891011121314