RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Klondaikai labākais serviss starp sporta un atpūtas centriem Latvijā

15.04.2015.

Kampaņas “Uzslavē labu servisu” ietvaros noskaidroti labākie izcila servisa sniedzēji dažādās nozarēs, kā ietvaros savas debijas reizē kategorijā “Sporta un atpūtas centri” uzvarēja izklaides un atpūtas vieta “Klondaika”.

 

10 000 eiro jauniešu projektiem aktīva dzīvesveida veicināšanai

08.04.2015.

Nevalstiskās organizācijas, jauniešu interešu centri un mācību iestādes visā Latvijā aicinātas pieteikt savus projektus konkursam Diena kā piedzīvojums, ko jau otro gadu īsteno Narvesen sadarbībā ar radio Star FM un banku Citadele. Konkursa ietvaros, 5 projekti, kas veicina jauniešu iespējas aktīvi un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, katrs saņems līdz 2000 eiro lielu finansējumu to īstenošanai.

 

Rīgas ostas 815.gadu jubilejas zīmē izsludina konkursu studentiem

08.04.2015.

Atzīmējot Rīgas ostas 815. jubilejas gadu un akcentējot ostas nozīmi pilsētas attīstībā, Rīgas Brīvosta izsludina ikgadējo - jau ceturto - radošo darbu konkursu studentiem “Osta pilsētai”. Jaunieši aicināti darbus iesniegt gan tādās gadskārtējās konkursa apakštēmās kā ekonomika un mārketings, transports un loģistika, inženiertehniskās nozares, jūrniecība, apsardzes un drošība, gan - šogad - arī vēstures nozarē, atskatoties uz spilgtākajiem pagrieziena punktiem ostas 815 gadu attīstības vēsturē.

 

Uzsaukums Latvijas radošajiem prātiem – iespēja piedalīties prestižā starptautiskā konkursā

02.04.2015.

Ir sākusies pieteikšanās starptautiskā konkursa jaunajiem reklāmas un mārketinga profesionāļiem “Young Lions” nacionālajai atlasei – labākā komanda bez maksas dosies uz Kannām, Francijā, pastāstīja konkursa vēstnesis Latvijā, “Inbox.lv” pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

 

VIDEO: Kaimiņi malači! Lietuvas policisti izglābj zīdaiņa dzīvību

05.03.2015.

Kamēr lielākajā daļā sabiedrības uzskata, ka policija ir tikai liekēži un savu darbu nedara un nekad nav darījuši, tikmēr Lietuvas amata brāļi rāda klasi sava darba veikšanā.

 

 

1234567891011121314