RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Rīgas ostas 815.gadu jubilejas zīmē izsludina konkursu studentiem

08.04.2015.

Atzīmējot Rīgas ostas 815. jubilejas gadu un akcentējot ostas nozīmi pilsētas attīstībā, Rīgas Brīvosta izsludina ikgadējo - jau ceturto - radošo darbu konkursu studentiem “Osta pilsētai”. Jaunieši aicināti darbus iesniegt gan tādās gadskārtējās konkursa apakštēmās kā ekonomika un mārketings, transports un loģistika, inženiertehniskās nozares, jūrniecība, apsardzes un drošība, gan - šogad - arī vēstures nozarē, atskatoties uz spilgtākajiem pagrieziena punktiem ostas 815 gadu attīstības vēsturē.

 

Uzsaukums Latvijas radošajiem prātiem – iespēja piedalīties prestižā starptautiskā konkursā

02.04.2015.

Ir sākusies pieteikšanās starptautiskā konkursa jaunajiem reklāmas un mārketinga profesionāļiem “Young Lions” nacionālajai atlasei – labākā komanda bez maksas dosies uz Kannām, Francijā, pastāstīja konkursa vēstnesis Latvijā, “Inbox.lv” pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

 

VIDEO: Kaimiņi malači! Lietuvas policisti izglābj zīdaiņa dzīvību

05.03.2015.

Kamēr lielākajā daļā sabiedrības uzskata, ka policija ir tikai liekēži un savu darbu nedara un nekad nav darījuši, tikmēr Lietuvas amata brāļi rāda klasi sava darba veikšanā.

 

 

VIDEO: Mazulis iekrīt baseinā… Neticēsiet tam, kas notiek tālāk!

04.02.2015.

Vecākiem vienmēr tiek mācīts, ka nedrīkst pagriezt muguru sav’m atvasēm, neatkarīgi no tā, kādā vecumā viņi ir. Visa situācija var mainīties vienā acu mirklī un šis video tam ir spilgts piemērs.

 

 

VIDEO: Šausmas! Kanalizācijā noskalo jaundzimušo! Kā viņu glāba? (1)

21.01.2015.

Visā pasaulē ir izveidoti dažādi risinājumi tam, kā vecākiem, kuri nu pat sagaidījuši jaundzimušo, bet dažādu personisku iemeslu dēļ nevar/nevēlas to paturēt, šo zīdaini nogādāt drošībā. 

 

 

12345678910111213