RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Konkursā “Osta pilsētai” skolēni vērtēs Rīgas brīvostas pienesumu Latvijas ekonomikai

12.10.2016.

Rīgas brīvostas pārvalde izsludina ikgadējo zinātniski pētniecisko darbu konkursu skolēniem “Osta pilsētai”, kura mērķis ir veicināt ostas pienesuma Latvijas ekonomikai apzināšanu, analīzi un nākotnes iespējas, iesaistot mērķtiecīgākos un spējīgākos Latvijas skolēnus.

 

Par Latvijas mīlētāko zīmolu jau sesto gadu atzīts “Inbox.lv” (7)

23.09.2016.

Latvijas sabiedrība "Inbox.lv" par mīlētāko pašmāju radīto zīmolu ir atzinusi jau sesto gadu pēc kārtas, vakar tika paziņots kompāniju "DDB Consulting", "Gfk Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" kopīgi veidotajā "Mīlētāko zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā.

 

Aicina IT studentus pieteikties "Exigen Services Latvia" 1500 eiro stipendijai

14.09.2016.

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums "Exigen Services Latvia" sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina ikgadējo stipendiju konkursu ar kopējo atbalsta fondu 10 500 EUR apmērā. Stipendijas katru 1500 eiro apmērā konkursa kārtībā saņems daudzsološākie informācijas tehnoloģiju (IT) jomas studenti septiņās Latvijas augstskolās. Stipendiju mērķis ir atbalstīt sekmīgākos jaunos IT speciālistus un veicināt viņu profesionālo izaugsmi.

 

Tiks ražots sapropeļa laopbarības premikss pēc jaunas, energoefektīvas tehnoloģijas

29.03.2016.

SIA “Greeneau” ar “Zaļo tehnoloģiju inkubatora” atbalstu plāno iegūt sapropeļa lopbarības premiksu versijā, kas ir gatava masveida ražošanai un izplatīšanai, kā arī izveidot, uzstādīt uzņēmumā un testēt iekārtas prototipu. Produktu plānots patentēt un uzsākt tā komercializēšanu. Produkta ražošana paredzēta, izmantojot jaunu, energoefektīvu tehnoloģiju (ar binārā ledus palīdzību) izejvielā esošā ūdens satura iztvaicēšanai.

 

RTU zinātniekiem izdevies iegūt pirmās, rūpnieciski izgatavotās biopolimera granulas

29.03.2016.

Rūpnieciskajos eksperimentos Rīgas Tehniskās universitātes zinātniekiem uz vidējas jaudas divšneku ekstrūdera ar granulātoru izdevies iegūt pirmās, rūpnieciski izgatavotās biopolimera granulas. Šobrīd notiek darbs pie inovācijas pārneses no akadēmiskās vides uz industriālas ražošanas uzsākšanu.

 

1234567891011121314