RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Bunkus advokātu birojs pārceļas uz kluso centru (2)

19.05.2012.

Profesionalitāte, lojalitāte un spēja ātri reaģēt – tās ir Bunkus advokātu biroja pamatvērtības, kuras Mārtiņš Bunkus prezentēja, atverot biroju jaunajās telpās Alberta ielā 12.

Latvijas apģērbu dvēsele interneta veikalā (1)

10.05.2012.

Radošu cilvēku darbi tiek ierindoti to lietu sarakstā, ar kurām Latvija lepojas un kas jāvirza kā eksporta preces. Tam piekrīt arī creativelatvia.com direktore Līga Bizune, kura izveidojusi pirmo modes dizaineru interneta veikalu Latvijā.

Latvijas mikrofoni pasaules šovbiznesā (3)

03.05.2012.

Brīdī, kad kādā no pasaules vadošajām skaņu ierakstu studijām jaunākos hitus iedzied tādas pasaules mūzikas primadonnas, kā Madonna vai šovasar Latvijā gaidāmā Lady Gaga, vēl viens augsts šīs vasaras muzikālais viesis Stings vai bungas ierībina „Foo Fighters” „sitējs” Teilors Hokinss, neviens no šiem māksliniekiem, domājams, pat nenojauš, ka ieraksti top, izmantojot arī Latvijā ražotus mikrofonus.

 

Rīgas Rivjēras saimnieks

27.04.2012.

Eiropas attīstīto valstu lielākajās pilsētās teju ik uz stūra redzams pa restorānam, kas pozicionēts kā Vidusjūras valstu (Mediterranean) galda kultūras tradīcijas un gastronomiskās izpriecas pārstāvošs. To ēdienkartes kairina garšas kārpiņas ar itāļu, franču un citu Vidusjūras valstu virtuvju šedevriem un liek apbrīnot milzu piedāvājumu, ko sniedz dzērienu kartes. Šāda tipa restorāns jau aptuveni gadu atrodams arī tā saucamajā Rīgas klusajā centrā Antonijas ielā.

 

Savs bizness kā hobijs un sapņu piepildīšana

23.04.2012.

Veiksmīgi vadīt uzņēmumu, ja tas dibināts īsi pirms Latvijas finanšu krīzes? Nebankrotēt, ja kādā pirmsjāņu dienā garnadži iznes visu ofisu tukšu, šādi apstādinot uzņēmuma darbību uz diviem mēnešiem? „RigaBrain”, kas ikvienam piedāvā uzlabot savu smadzeņu darbību, tas bija pa spēkam! „RigaBrain” vadītājs Pēteris Urtāns prot izmantot veiksmi neveiksmē un ir pārliecināts – mūsdienās būt biznesmenim nenozīmē vienmēr būt stresā. Uzņēmumu var vadīt arī mierīgi!

12345678910111213