RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

„Dobeles dzirnavnieka” jaunums - makaroni no Zemgales miltiem

26.05.2012.

Turpmāk veikalu plauktos līdzās ārvalstu ražojumiem, pircējiem būs pieejami pašmāju makaroni no mīksto kviešu miltiem ar zīmolu „Presto” un makaroni no cieto kviešu miltiem ar „Dobeles dzirnavnieka” zīmolu. Cieto kviešu miltu makaroni ir īpašs jaunums, jo līdz šim Latvijā nav ražoti.

Bunkus advokātu birojs pārceļas uz kluso centru (2)

19.05.2012.

Profesionalitāte, lojalitāte un spēja ātri reaģēt – tās ir Bunkus advokātu biroja pamatvērtības, kuras Mārtiņš Bunkus prezentēja, atverot biroju jaunajās telpās Alberta ielā 12.

Latvijas apģērbu dvēsele interneta veikalā (1)

10.05.2012.

Radošu cilvēku darbi tiek ierindoti to lietu sarakstā, ar kurām Latvija lepojas un kas jāvirza kā eksporta preces. Tam piekrīt arī creativelatvia.com direktore Līga Bizune, kura izveidojusi pirmo modes dizaineru interneta veikalu Latvijā.

Latvijas mikrofoni pasaules šovbiznesā (3)

03.05.2012.

Brīdī, kad kādā no pasaules vadošajām skaņu ierakstu studijām jaunākos hitus iedzied tādas pasaules mūzikas primadonnas, kā Madonna vai šovasar Latvijā gaidāmā Lady Gaga, vēl viens augsts šīs vasaras muzikālais viesis Stings vai bungas ierībina „Foo Fighters” „sitējs” Teilors Hokinss, neviens no šiem māksliniekiem, domājams, pat nenojauš, ka ieraksti top, izmantojot arī Latvijā ražotus mikrofonus.

 

Rīgas Rivjēras saimnieks

27.04.2012.

Eiropas attīstīto valstu lielākajās pilsētās teju ik uz stūra redzams pa restorānam, kas pozicionēts kā Vidusjūras valstu (Mediterranean) galda kultūras tradīcijas un gastronomiskās izpriecas pārstāvošs. To ēdienkartes kairina garšas kārpiņas ar itāļu, franču un citu Vidusjūras valstu virtuvju šedevriem un liek apbrīnot milzu piedāvājumu, ko sniedz dzērienu kartes. Šāda tipa restorāns jau aptuveni gadu atrodams arī tā saucamajā Rīgas klusajā centrā Antonijas ielā.

 

1234567891011121314