RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

SORAINEN iegūst prestižo „Baltijas gada juridiskā konsultanta” titulu

14.12.2012.

2012.gada 12.decembrī SORAINEN saņēma titulu „Baltijas gada juridiskais konsultants 2012”, ko piešķir The Financial Times & Mergermarket. Londonā notiekošās Eiropas M&A balvas (European M&A Awards) pasniegšanas ceremonijas mērķis ir apbalvot vadošos advokātu birojus un finanšu konsultantus M&A (uzņēmumu apvienošanas un iegādes) jomā Eiropā. Šī ir otrā reize, kad SORAINEN tiek pagodināts ar šo prestižo starptautisko atzinību.

Šis jaundzimušais kanalizācijas šahtā dzīvojis 5 dienas...

25.11.2012.

Pirms dažām medijos parādījās šokējoša ziņa par to, ka kādā kanalizācijas šahtā ir atrasts jaundzimušais.

 

 

 

Iedzīvotāji uzturā aizvien biežāk izvēlas lietot jūras veltes (1)

23.11.2012.

Jaunākie veikalu tīkla „Maxima” pārdošanas dati rāda, ka zivju un jūras produktu pārdošanas apjomi, salīdzinot ar pērno gadu, ir krasi pieauguši – pircēji biežāk iegādājušies ne tikai zināmās karpas un lašus, bet lielākais pieaugums ir tieši atdzesēto jūras velšu grupā. Pircēji šī gada desmit mēnešos, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, iegādājušies par 114% vairāk neparasto gardumu, kas tagad pieejami „Maxima” veikalos, piemēram, tunča fileju, mīdijas, zilās gliemenes, jūras nažus, Svētā Pētera zivi u.c. Kopumā klienti bijuši tik naski, ka iegādāto lašu kopējais garums ir 114 kilometru, - tik gara ir Aiviekstes upe. Savukārt pērn nopirkto karpu kopgarums sasniedz 78 Latvijas Radio un televīzijas torņu augstumu.

Ziedot.lv kiosks dod darbu vientuļajām māmiņām, invalīdiem un pensionāriem

16.11.2012.

Tirdzniecības parkā „Alfa” ar „The Sound Poets”, „City Jazz Youth Band” dalībnieku un sabiedrībā mīlētu cilvēku piedalīšanos jau ceturto reizi tika atvērts Ziedot.lv labdarības kiosks. Līdz šim kiosks jau pārdevis 3594 ar rokām gatavotu lietu un sociāli neaizsargātiem cilvēkiem sniedzis atbalstu vairāk nekā 15 000 latu apmērā.

Pieaudzis pieprasījums pēc VIRŠI-A nomas velosipēdiem (1)

02.11.2012.

Šogad bijis liels pieprasījums pēc pašmāju degvielas tirgotāja VIRŠI-A nomas velosipēdiem. Nepilnu sešu mēnešu laikā VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijās (DUS) velosipēdi iznomāti gandrīz 300 reizes, un lielākais to pieprasījums bija vērojams tieši brīvdienās. Tas skaidrojams ar to, ka brīvdienu laikā cilvēki nereti sniedz priekšroku aktīvajam tūrismam, dodoties ceļā ar alternatīvu un ekonomiskāku pārvietošanās līdzekli – divriteni.

12345678910111213