RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Ziedot.lv kiosks dod darbu vientuļajām māmiņām, invalīdiem un pensionāriem

16.11.2012.

Tirdzniecības parkā „Alfa” ar „The Sound Poets”, „City Jazz Youth Band” dalībnieku un sabiedrībā mīlētu cilvēku piedalīšanos jau ceturto reizi tika atvērts Ziedot.lv labdarības kiosks. Līdz šim kiosks jau pārdevis 3594 ar rokām gatavotu lietu un sociāli neaizsargātiem cilvēkiem sniedzis atbalstu vairāk nekā 15 000 latu apmērā.

Pieaudzis pieprasījums pēc VIRŠI-A nomas velosipēdiem (1)

02.11.2012.

Šogad bijis liels pieprasījums pēc pašmāju degvielas tirgotāja VIRŠI-A nomas velosipēdiem. Nepilnu sešu mēnešu laikā VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijās (DUS) velosipēdi iznomāti gandrīz 300 reizes, un lielākais to pieprasījums bija vērojams tieši brīvdienās. Tas skaidrojams ar to, ka brīvdienu laikā cilvēki nereti sniedz priekšroku aktīvajam tūrismam, dodoties ceļā ar alternatīvu un ekonomiskāku pārvietošanās līdzekli – divriteni.

Pirmo reizi Latvijā temperatūru dzīvokļos varēs kontrolēt ar mobilajiem telefoniem (3)

18.10.2012.

Sestdien, 20. oktobrī nekustamo īpašumu attīstītājs „HANNER” prezentēs jauno daudzdzīvokļu projektu „Jaunā Teika”, piedāvājot dzīvojamās platības no 50 – 120 kv.m. Projektā pirmo reizi Latvijā dzīvokļi ir aprīkoti ar gudrās mājas apkures tehnoloģiju „Istabai.lv”, kas ļauj paaugstināt komforta līmeni, kā arī samazināt apkures izmaksas sezonā par 30%.

Par labāko nekustamā īpašuma attīstītāju Latvijā atzīts “HANNER Real Estate” (2)

24.09.2012.

Starptautiskais prestižais finanšu žurnāls “Euromoney” par labāko nekustamā īpašuma attīstītāju Latvijā atzinis kompāniju “HANNER Real Estate”. Tas noskaidrots gadskārtējā “Euromoney nekustamā īpašuma nozares pētījumā”. Gan pētījuma veicēji, gan “HANNER Real Estate” atzīst, ka augstais novērtējums izskaidrojams ar kvalitāti un inovācijām.

„Dr.Mauriņa Vēnu centrs” paplašinās un piedāvā unikālus pakalpojumus

06.06.2012.

Sākot no šī gada maija, „Dr.Mauriņa Vēnu centrs” pieņem pacientus jaunajā klīnikā, kas ir viena no modernākajām Baltijā. Jaunā klīnika atrodas Rīgā, Kokneses prospektā 18a, un tajā tiks piedāvāta arī virkne Latvijā unikālu pakalpojumu – jaunākās paaudzes lāzerepilācija, ķermeņa un sejas korekcija, kā arī lāzerproktoloģija.

1234567891011121314