RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Korejā interese par sporta augsto tehnoloģiju ražotāju jaunradīto produktu no Latvijas

02.12.2015.

SIA "PlayGineering Systems", uzņēmums, kas darbojas augsto tehnoloģiju jomā, piedāvājot video analītikas un optikas risinājumus profesionālajam sportam, novembra izskaņā noslēdzis vienošanos ar Korejas Hokeja Asociāciju par video analītikas sistēmas uzstādīšanu divās hokeja hallēs.

 

Franču licejam pirmā vieta Rīgas Brīvostas zinātniski pētniecisko darbu konkursā

16.11.2015.

Rīgas brīvostas 815. jubilejas zīmē skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā „Osta pilsētai” pārliecinoši startēja Rīgas Franču liceja komandas, izcīnot divas godalgotas vietas. Konkursā uzvarējis darbs, kas veltīts ostas iesaistei gaisa kvalitātes problēmu apzināšanā un risināšanā. Rīgas brīvostas organizētais zinātniski pētniecisko darbu konkurss šoruden norisinājās jau astoto reizi.

 

Latvijas inženieri izstrādājuši inovatīvu, jaunās paaudzes industriālo biomasas degli

29.10.2015.

22 gadu pieredze siltumtehnikas nozarē Latvijas inženieriem rezultējusies unikālā, pasaules līmeņa izgudrojumā – deglī ar inovatīvu 3D pelnu tīrīšanas tehnoloģiju. SIA “GRANDEG”, mērķtiecīgi specializējoties modernu automātisku koksnes granulu apkures katlu projektēšanā un ražošanā, ar Zaļo tehnoloģiju inkubatora atbalstu realizē perspektīvas un ekoloģiski draudzīgas tehnoloģijas izveidi. 

 

Zaļo tehnoloģiju inkubatorā īsteno zinātnieku ideju pārnesi uz biznesu

27.10.2015.

Zaļo tehnoloģiju inkubators (ZTI) – kas praksē savieno akadēmiskās un biznesa zināšanas – veiksmīgi noslēdzis pirmo darbības gadu. Zinātnieku un uzņēmēju interese par atbalsta programmu bijusi negaidīti liela, kopumā gada laikā iesniegti 473 pieteikumi, ZTI gada jubilejas svinībās informēja ZTI direktors Oskars Priede.

 

Latvijas zinātnieki palīdzējuši rast risinājumu ēku siltināšanas augstajām izmaksām

16.10.2015.

Latvijas uzņēmēji sadarbībā ar zinātniekiem strādā pie jauna, inovatīva siltumizolācijas materiāla “IZOpearl” izstrādes, kas ļaus efektīvāk siltināt līdz 1970. gadam būvētas daudzdzīvokļu mājas un pēc dubulto sienu tehnoloģijas būvētas privātmājas.

 

1234567891011121314