RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Izskanējis labdarības koncerts „Kara bērni”, kopā saziedoti gandrīz 57 tūkstoši eiro

08.07.2015.

Pirmdien, 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē izskanēja labdarības iniciatīvas „Kara bērni” kulminācija – koncerts Ukrainas kara bērnu atbalstam, viņu rehabilitācijai Latvijā. Jau šobrīd saņemtie ziedojumi ir gandrīz 57 tūkstoši eiro, taču akcija ar to nebeidzas.

 

TOP 9 ieteikumi biznesa plāna rakstīšanā

02.06.2015.

Lai gan ar terminu “biznesa plāns” parasti saprot ļoti nopietnu dokumentu, tā pamatprincipiem ir samērā plašs pielietojums dažādās dzīves situācijās. Biznesa plāna rakstīšanas principi kā ābece var noderēt jebkuras idejas “pārdošanai”, tostarp gan sākot ģimenes biznesu, gan pat mēģinot pārliecināt darba devēju par pārmaiņu nepieciešamību savā darba vietā, stāsta “Grand Credit” valdes loceklis Maksims Mališko.

 

Tiek uzsākta unikāla labdarības iniciatīva „Kara bērni” Ukrainas bērnu atbalstam

14.05.2015.

No 13. maija Latvija aicina Eiropu apvienoties nebijušā labdarības iniciatīvā – ieraudzīt traģēdiju Ukrainā un, izmantojot arī interneta vides priekšrocības, vākt ziedojumus Ukrainas karā cietušajiem bērniem. Latvija saka Eiropai: bērni nepiesaka karu! Mūsu spēkos nav apturēt lodes. Tomēr mūsu spēkos ir dot ticību bērniem, kas karā zaudējuši vecākus un bērnību, likt viņiem sajust, ka Eiropā viņi nav pamesti vieni. 

 

Klondaikai labākais serviss starp sporta un atpūtas centriem Latvijā

15.04.2015.

Kampaņas “Uzslavē labu servisu” ietvaros noskaidroti labākie izcila servisa sniedzēji dažādās nozarēs, kā ietvaros savas debijas reizē kategorijā “Sporta un atpūtas centri” uzvarēja izklaides un atpūtas vieta “Klondaika”.

 

10 000 eiro jauniešu projektiem aktīva dzīvesveida veicināšanai

08.04.2015.

Nevalstiskās organizācijas, jauniešu interešu centri un mācību iestādes visā Latvijā aicinātas pieteikt savus projektus konkursam Diena kā piedzīvojums, ko jau otro gadu īsteno Narvesen sadarbībā ar radio Star FM un banku Citadele. Konkursa ietvaros, 5 projekti, kas veicina jauniešu iespējas aktīvi un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, katrs saņems līdz 2000 eiro lielu finansējumu to īstenošanai.

 

12345678910111213