RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Latvijas zinātnieki palīdzējuši rast risinājumu ēku siltināšanas augstajām izmaksām

16.10.2015.

Latvijas uzņēmēji sadarbībā ar zinātniekiem strādā pie jauna, inovatīva siltumizolācijas materiāla “IZOpearl” izstrādes, kas ļaus efektīvāk siltināt līdz 1970. gadam būvētas daudzdzīvokļu mājas un pēc dubulto sienu tehnoloģijas būvētas privātmājas.

 

Latviju Vispasaules informātikas olimpiādē Kazahstānā pārstāvēs četri skolēni

20.07.2015.

No 26. jūlija līdz 2. augustam Kazahstānas pilsētā Almati norisināsies 27. Vispasaules Informātikas olimpiāde. Šogad sacensībās piedalīsies rekordliels skaits dalībnieku – 327 jaunie programmētāji no 85 pasaules valstīm, tostarp četri skolēni no Latvijas.

 

Izskanējis labdarības koncerts „Kara bērni”, kopā saziedoti gandrīz 57 tūkstoši eiro

08.07.2015.

Pirmdien, 6. jūlijā Dzintaru koncertzālē izskanēja labdarības iniciatīvas „Kara bērni” kulminācija – koncerts Ukrainas kara bērnu atbalstam, viņu rehabilitācijai Latvijā. Jau šobrīd saņemtie ziedojumi ir gandrīz 57 tūkstoši eiro, taču akcija ar to nebeidzas.

 

TOP 9 ieteikumi biznesa plāna rakstīšanā

02.06.2015.

Lai gan ar terminu “biznesa plāns” parasti saprot ļoti nopietnu dokumentu, tā pamatprincipiem ir samērā plašs pielietojums dažādās dzīves situācijās. Biznesa plāna rakstīšanas principi kā ābece var noderēt jebkuras idejas “pārdošanai”, tostarp gan sākot ģimenes biznesu, gan pat mēģinot pārliecināt darba devēju par pārmaiņu nepieciešamību savā darba vietā, stāsta “Grand Credit” valdes loceklis Maksims Mališko.

 

Tiek uzsākta unikāla labdarības iniciatīva „Kara bērni” Ukrainas bērnu atbalstam

14.05.2015.

No 13. maija Latvija aicina Eiropu apvienoties nebijušā labdarības iniciatīvā – ieraudzīt traģēdiju Ukrainā un, izmantojot arī interneta vides priekšrocības, vākt ziedojumus Ukrainas karā cietušajiem bērniem. Latvija saka Eiropai: bērni nepiesaka karu! Mūsu spēkos nav apturēt lodes. Tomēr mūsu spēkos ir dot ticību bērniem, kas karā zaudējuši vecākus un bērnību, likt viņiem sajust, ka Eiropā viņi nav pamesti vieni. 

 

1234567891011121314