RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

Valda Kalnozola reemigrācijas akcija mājup atved divas ģimenes (11)

23.04.2014.

Uzņēmēja Valda Kalnozola iniciētās reemigrācijas akcijas rezultātā Latvijā atgriezušās jau divas ģimenes, kuru locekļiem nodrošināts solītais darbs savā specialitātē Valda Kalnozola biznesa struktūrās – grilbārā „Lighthouse” un būvfirmā „Kalnozols & Partneri”.

 

Latvijas - ASV uzņēmums PrimekssRabine saņem prestižo Čikāgas inovāciju balvu

01.11.2013.

Primekss” grupas uzņēmums “PrimekssRabine” ieguvis prestižo Čikāgas inovācijas balvu (Chicago Innovation Award) par industriālā betona grīdu materiāla “PrimeComposite” izstrādi, kas ir revolūcinārs risinājumsglobālā mērogā. Augstais novērtējums, kas iegūts vairāk nekā 500 pretendentu konkurencē, apliecina, ka “Primekss” grupa ir viena no pasaules inovatīvākajām kompānijām.

 

Kā sagatavoties veiksmīgai darba intervijai (1)

12.09.2013.

Satraukums un neziņa ir tas, kas pavada ikvienu, uzsākot jauna darba meklējumus, tādēļ, lai padarītu šo procesu kaut nedaudz vieglāku, profesionāļa padoms var lieti noderēt. Izklaides un atpūtas vietu tīkla “Klondaika” personāla nodaļas vadītāja Sanita Kuzmina dalās ar 10 praktiskiem padomiem, gatavojoties darba intervijai.

 

Sabiedrība kritizē Lienes Bērziņas pasludinātās dzemdības tiešraidē (31)

12.05.2013.

Pašlaik Lienei Bērziņai aiz muguras jau seši gaidību mēneši. «Māmiņu klubā» TV3 turpmāk ar Lieni un Kasparu Bērziņu varēs tikties bieži, un Superbēbja dzemdības varēs vērot arī TV skatītāji.

 

TV3 raidījums «Māmiņu klubs» Mātes dienā atklās seriālu «Superbēbis», kurā skatītāji gada laikā seko līdzi ģimenei no bērniņa gaidīšanas brīža un dzemdībām līdz pat gada vecumam.

 

 

Kā kļūt par lielisku uzņēmuma vadītāju? TOP 5 @Krusttēvs (2)

12.03.2013.

Pasaulē netrūkst uzņēmumu vadītāju un bosu, kas ir jauki un labi cilvēki, taču diemžēl vēlāk, kad runājam par panākumiem un veiksmes stāstiem, viņu vārds šajā sarakstā bieži vien iztrūkst.

12345678910111213