RezervesDALAS24.lv

»Veiksmes stāsti

VIDEO: Puisis iemanto slavu visā pasaulē un ATSAKĀS no sava pirmā miljona! Video

30.10.2014.

 

Rīgas Brīvostas skolēnu konkursā triumfē Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas Franču liceja komanda @Krusttēvs

06.10.2014.

Skolēnu radošo projektu konkursā „Osta pilsētai” visaugstāko novērtējumu izpelnījās Kārļa Jonāsa (Rīgas Hanzas vidusskola) un Annas Elīnas Vītolas (Rīgas Franču licejs) apvienotā komanda, kura prezentēja priekšlikumus Rīgas Brīvostas un jahtu industrijas attīstībai. Rīgas Brīvostas organizētais konkurss šoruden norisinājās jau sesto reizi.

 

Valda Kalnozola reemigrācijas akcija mājup atved divas ģimenes (11)

23.04.2014.

Uzņēmēja Valda Kalnozola iniciētās reemigrācijas akcijas rezultātā Latvijā atgriezušās jau divas ģimenes, kuru locekļiem nodrošināts solītais darbs savā specialitātē Valda Kalnozola biznesa struktūrās – grilbārā „Lighthouse” un būvfirmā „Kalnozols & Partneri”.

 

Latvijas - ASV uzņēmums PrimekssRabine saņem prestižo Čikāgas inovāciju balvu

01.11.2013.

Primekss” grupas uzņēmums “PrimekssRabine” ieguvis prestižo Čikāgas inovācijas balvu (Chicago Innovation Award) par industriālā betona grīdu materiāla “PrimeComposite” izstrādi, kas ir revolūcinārs risinājumsglobālā mērogā. Augstais novērtējums, kas iegūts vairāk nekā 500 pretendentu konkurencē, apliecina, ka “Primekss” grupa ir viena no pasaules inovatīvākajām kompānijām.

 

Kā sagatavoties veiksmīgai darba intervijai (1)

12.09.2013.

Satraukums un neziņa ir tas, kas pavada ikvienu, uzsākot jauna darba meklējumus, tādēļ, lai padarītu šo procesu kaut nedaudz vieglāku, profesionāļa padoms var lieti noderēt. Izklaides un atpūtas vietu tīkla “Klondaika” personāla nodaļas vadītāja Sanita Kuzmina dalās ar 10 praktiskiem padomiem, gatavojoties darba intervijai.

 

1234567891011121314