Zatlera dēls no karsta tusētāja kļuvis par alkohola ielējēju (3)

18.03.2013.

Bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera jaunākā dēla Kārļa atrašanās naktsklubā nav nekas pārsteidzošs: vēl būdams vidusskolnieks, puisis bija regulārs viesis klubos «Pussy Lounge», «Mad House» un «Coyote Fly». Taču no šā gada sākuma viņš ir mainījis gan klubu, uz kuru doties, gan apmeklējuma iemeslu.

 

Futbola zvaigznes grupveidā izvaro 16 gadīgu meiteni un notiekošo filmē ar telefoniem (3)

18.03.2013.

ASV Ohaio štatā nolasīts spriedums divām vietējām augstskolas pusaudžu futbola komandas zvaigznēm - 16 un 17 gadus veciem spēlētājiem, kas pagājušā gada augustā izvaroja 16 gadus vecu meiteni, ziņo CNN.

 

PARLAMENTĀRIETIS DRAUD POLICISTIEM: Netuvojies deputātam Dombravam, viņam ir imunitāte... (4)

18.03.2013.

Politologiem šķiet, ka 16.marta domstarpību pie Brīvības pieminekļa dēļ iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis nezaudēs savu amatu, arī Nacionālā apvienība (NA) valdību nepametīšot. Drīzāk vajadzētu vērtēt Jāņa Dombravas (NA) rīcību, ņemot vērā, ka viņš draudējis policistiem ar amata zaudēšanu un piesaucis savu deputāta imunitāti.

 

Hamlets izsviests no teātra. Par nodzeršanos atlaists Nacionālā teātra galvenais aktieris (3)

18.03.2013.

Latvijas Nacionālā teātra aktieris, Hamleta lomas atveidotājs Kaspars Zvīgulis (31) jau divas nedēļas ir prom no teātra – izsviests par ilgstošu dzeršanu, kas būtiski traucējusi šā talantīgā (viena no Nacionālā teātra vadošajiem  aktieriem) profesionālajai darbībai.

 

Negaidīti! Emocionālā koncertā no Koru Kariem izmet Aishu un Lielvārdes kori - FOTO (75)

17.03.2013.

Šovakar īpaši emocionālā atmosfērā noslēdzās trešais krāšņā šova koncerts.

 

