Annu Lieckalniņu neviens vīrietis nespēj izturēt (7)

29.05.2012.

Pēdējās pusotras nedēļas apspriestākā aktualitāte – Rīgas «Dinamo» kapteiņa Sanda Ozoliņa un kādreizējās TV dīvas Annas Lieckalniņas attiecību sairšana. Oficiāli par iemesliem netiek runāts – hokejists, kā vienmēr, savu privāto dzīvi nekomentē, bet Lieckalniņa tikai minējusi kaut ko par «raksturu nesaderību».

Lopeza bauda mākslu un apbur ar greznu kleitu

29.05.2012.

Nākamajā dienā pēc atrašanās uz vienas skatuves ar faktiski jau šķirto vīru Marku Entoniju dziedātāja un aktrise Dženifera Lopeza pati steidza izbaudīt mākslu savas otrās puses Kaspera Smārta sabiedrībā.

Mārtiņa Freimaņa fonds uzsāk akciju Latvijas bērnu namos

29.05.2012.

Mārtiņa Freimaņa fonds ir uzsācis akciju, kuras ietvaros sabiedrībā zināmi mūziķi apciemos bērnus bērnu namos, aicinot tos piedalīties radošās nodarbībās un kopīgi muzicēt, tādējādi sniedzot bērniem prieku un iedvesmu.

Anmary paziņojums latviešu tautai (1)

27.05.2012.

Anmary jeb dziedātāja Linda Amantova caur portālu Krusttevs.com vēlējās nodot sekojošu informāciju Latvijas iedzīvotājiem.

Eirovīzijas 2012 uzvarētāja LORĪNA: "Es biju kā vakuumā. Laiks apstājās. Esmu laimīga!" (2)

27.05.2012.

Sestdien, 26. maijā, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notika šī gada Eirovījas dziesmu konkursa fināls, kurā uzvaru izcīnīja Zviedrijas pārstāve Lorīna ar dziesmu "Euphoria". Līdz ar to nākamais, 58. Eirovīzijas dziesmu konkurss 2013.gadā notiks Zviedrijā.

