Festivāla karstākās attiecības! Bilana un «tatuškas» mīla beidzas ar skandālu (4)

16.08.2012.

Uz skatuves un fotogrāfu klātbūtnē Dima Bilans un Jūlija Volkova tēlo mīlu. Redzot šīs maiguma izpausmes, Krievijas prese jau pasludinājusi abus par šā gada karstāko pāri un teju skandina kāzu zvanus.

Kā miljonāre Kargina kopā ar Jaunā Viļņa seksīgākajiem zaķiem līksmoja (3)

16.08.2012.

Par šā gada «Jaunā viļņa» seksīgāko meiteni kļuva ukrainiete Marija Jaremčuka, bet seksīgākā puiša tituls tika itālietim Kostanco del Pinto.

PAPARACI FOTO: Lielais Vilis bez sievas un ar draudiem! (5)

16.08.2012.

Ekspremjers Vilis Krištopans, kurš vasarās no ASV atgriežas Latvijā, kategoriski apgalvo, ka uz smalki elitāro pasākumu ieradies viens. Fotogrāfijās gan tā neizskatās.

Jenny May mazā meitiņa jau kļuvusi par aktrisi (2)

16.08.2012.

Kamēr Jūrmalā visi bija pārņemti ar festivālu «Jaunais vilnis», dziedātāja Jenny May un Latvijā dzīvojošais itālietis Roberto Meloni Lielupes krastā filmēja dziesmas videoklipu. Klipā aktrises ampluā iejutās arī dziedātājas mazā meitiņa Sāra.

Lana Paula: "Viņš toreiz tā dzēra...!" Maestro ar kundzi nosvinējuši zelta kāzas (2)

13.08.2012.

Lai arī zelta kāzu īstais datums ir vēl tikai pēc trim nedēļām, Maestro Raimonds Pauls (76) un viņa kundze Lana (72) savu 50. kāzu jubileju jau nosvinējuši: ar kadiljaku nebrauca, pie Brīvības pieminekļa ar ziediem negāja un atslēgu ar sirsniņu pie kanāla tiltiņa nepieslēdza, tomēr neliela ballīte bijusi gan. 

