Eirovīzijas stila pērles un katastrofas - Pieneņu vīns ar savu izskatu biedē skatītājus (4)

02.03.2013.

Šoreiz Eirovīzijas nacionālā atlase nebija kā nogurdinošs maratons vairāku nedēļu garumā, bet īsais sprints: vienā nedēļas nogalē divi pusfinālkoncerti, otrdienā – uzstāšanās secības finālā izloze un jau tās pašas nedēļas nogalē – fināls. Taču arī šajā īsajā laikā izpildītāji paguva uzskatāmi nodemonstrēt, vai viņiem ar gaumi viss ir kārtībā.

Aktieris Robežnieks savu dueļa partneri Artūru Skrastiņu varētu nošaut pa īstam (1)

02.03.2013.

Mūziklā «Oņegins» uz skatuves duelī ar revolveriem par mīļotās sievietes godu viens otram pretī stājas aktieri Artis Robežnieks un Artūrs Skrastiņš.

Sabiedrība nebeidz tīksmināties par Dārtas Danevičas skaistajām krūtīm - FOTO (14)

01.03.2013.

Sadalītas ikgadējās «Latvijas Stila un modes balvas» – par ceremonijas visvairāk aplūkotāko personu šoreiz nenoliedzami kļuva aktrise Dārta Daneviča. Viņai tika arī gada stilīgākās aktrises tituls, taču diez vai kāds to pat atcerēsies, jo acu skatieni bija pievērsti Danevičas drosmīgajam kleitas dekoltē.

Sievietes tīksminās par kailu Ivaru Godmani un viņa seksīgajām spalviņām- EKSPREMJERA KAILFOTO (4)

01.03.2013.

Internetā nonācis Eiropas parlamenta deputāta, ekspremjera Ivara Godmaņa kailfoto. Fotogrāfijā redzams kails Godmanis, kurš sēž pie pudelēm nokrauta galda.

Zināms, kuras FOREVERS doktordesas, cīsiņi un gaļas izstrādājumi pildīti ar zirga gaļu - SARAKSTS (4)

01.03.2013.

Zirga gaļa, kuru, visticamāk, cilvēki veikalos Latvijā pirkuši kā liellopa gaļu, veselībai nav bīstama. Konkrētajā gadījumā ir runa par krāpšanos ar maldinošu marķējumu, ko nu pārbaudīs arī tiesībsargājošās iestādes, ziņo portāls "Delfi". 

