Latviešu eksmiljonāram konkurenti mēģina nodedzināt māju (2)

18.10.2012.

Ļaunprātīgas dedzināšanas mēģinājums aizvadītajā nedēļā noticis Ziepniekkalnā. Pagaidām nezināmi ļaundari naktī uz ceturtdienu ar degmaisījuma pudelēm mēģinājuši aizdedzināt divu Daugavas kuģīšu īpašnieka un bieža ballīšu viesa Gundara Ūdra īpašumu, kurā viņš tobrīd atradies kopā ar māti un diviem bērniem.

EKSKLUZĪVI FOTO: Dienu pirms Glābējsilītes atklāšanas Krusttevs.com publicē tās foto (6)

18.10.2012.

Pirmoreiz Latvijas vēsturē Glābējsilīte jeb Baby box Latvijā izskatīsies citādāk nekā iepriekš. 

Geju skandālā iekļuvušais jaunais talants strādā Makdonaldā (4)

17.10.2012.

Pagājis nedaudz vairāk kā gads, kopš atklātībā parādījās dziedātāja Aināra Bumbiera skandalozais geju videomateriāls. Pa šo laiku kādreiz kā liels talants pasludinātais puisis no muzikālās skatuves ir aizrotējis tālu prom un ir sastopams aiz letes kādā no ātro uzkodu restorāniem «McDonalds».

Dž.Dž. Džilindžers skarbi izrēķinās ar saviem aktieriem (3)

17.10.2012.

Nonākot Dailes teātra galvenā režisora amatā, skandalozi slavenais Dž. Dž. Džilindžers esot sācis demonstratīvi izmantot savu varu – atstādina no lomām aktierus, kuri viņam kaut kādā jomā nepiekrīt, turklāt tam neesot nekāda sakara ar aktieru profesionālajām spējām.

VIDEO: Nofilmēta avārija, kurā bojā gāja aktrise Marina Goluba Video (3)

17.10.2012.

Jau ziņots, ka traģiskā ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja krievu aktrise un TV raidījumu vadītāja Marina Goluba. Avāriju izdevies nofilmēt vienai videonovērošanas sistēmas kamerai. Traģiskais ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistītas četras automašīnas, notika 10.oktobrī Maskavā.

