RezervesDALAS24.lv

FOTO: Okartiste Sandija Vīgante izrāda savus privātos foto 18+ (10)

19.01.2013.

Šādu fotogrāfiju sociālajos tīklos nesen publicēja «okartiste» Sandija Vīgante. Interesanti, ko par šo attēlā redzamajam Sandrim Mikudam teica viņa mīļotais vīrietis Ainars Bumbieris?

 

Pagājis jau samērā ilgs laiks, kopš noslēdzies jauno talantu meklēšanas šovs «OKartes skatuve» un lielākā daļa tā dalībnieku grimuši aizmirstībā. Šajā ziņā meitenēm ir vienkāršāk: pateicoties sociālajiem tīkliem un uz vīriešu auditoriju orientētiem žurnāliem, TV radītajām zvaigznītēm (precīzāk – komētiņām) ir iespējams par sevi atgādināt, publicējot pikantas fotogrāfijas.

 

Zvērīgi nodurts bijušā Saeimas deputāta Aleksandra Kiršteina sievasbrālis (2)

19.01.2013.

Asiņaini un traģiski gada nogale izvērtusies Kokneses novada Vecbebru ciemā, kur no durtām brūcēm miris vietējais iedzīvotājs. Vīrietim uzbrukusi par pašu 15 gadus jaunākā sieva, kura divas nedēļas atradusies alkohola varā un terorizējusi dzīvesbiedru - raksta žurnāls Vakara Ziņas.

SEXY FOTO: Tievas, plikpupainas stjuartes, maksas WC, stulbas loterijas - RYANAIR jaunā politika (3)

18.01.2013.

Fantāzija lidsabiedrības vadībai strādā makten treknā slānī.

Znaroks uzbrucis žurnālistam ar seksuālas dabas apvainojumiem un rupeklībām (2)

18.01.2013.

Kārtējo reizi Oļegs izcēlies ar savu nesavaldību un ne pārāk augsto kultūru.

VAKARA ZIŅU EKSKLUZĪVIE FOTO: Maestro Raimonda Paula privātā ballīte 77 gadu jubilejā (4)

18.01.2013.

Uz nelielo pasēdēšanu Latvijas Nacionālā teātra kafejnīcā Raimonda Paula dzimšanas dienā atnāca arī daudzi prominenti viesi. Kā paši pirmie ieradās ietekmīgais Šķēļu pāris – trīskārt bijušais premjers Andris Šķēle ar sievu Kristiānu Lībani-Šķēli, kuri kopā sabiedrībā nemaz bieži nav manāmi.

