RezervesDALAS24.lv

Niko jeb Vladimirs Koževņikovs tik ļoti baidās no cilvēkiem, ka pat aizkulisēs bez miesassarga nevar (2)

20.02.2013.

Lai gan pēc Eirovīzijas nacionālās atlases koncertiem mūziķi un masu mediji bija aicināti uz nelielu pasēdēšanu un/vai paballēšanos viesnīcā «Radisson Blu Hotel Latvija» esošajā bārā «Skyline», uz to aizstaigāja retais – darbi, darbi... Taču turpat koncertzāles «Palladium» aizkulisēs gan bija vērojams daudz interesanta.

Aktieri Andri Bērziņu sievietes novedušas līdz infarktam un nervu sabrukumam- JAUNĀS DRAUDZENES FOTO (9)

18.02.2013.

Kārtējo skandālu sarūpējis skatītāju iemīļotais aktieris Andris Bērziņš (60). Precīzāk gan laikam būtu teikt: to sarūpējusi viņa draudzene Inese Gūtmane (47), kas sevi dēvē par mākslinieci un «Andra buferi» un apgalvo, ka aktieris lēnām atgūstoties no infarkta, līdz kuram viņu esot novedusi paša likumīgā sieva Lenvija Sīle.

VIDEO: Brocēnu novada mērs izturas cūciski pret savām darbiniecēm Video (5)

18.02.2013.

Emocijas novada vadītājam gluži kā ziepju operā. Darbinieču pazemošana un privātas ambīcijas ņem virsroku konstruktīvam amatpersonas darbam.

Jaunais šovs ir klāt! Tiek atklāti jauni fakti par Koru Kariem 3! (1)

18.02.2013.

Šīs vasaras dziesmu svētku vēstnesis – TV3 šovs Koru Kari 3 – sāksies jau marta sākumā. Atklāšanas reizē šova vadītāji Anna Rozīte un Lauris Reiniks skatītājus iepazīstinās ar septiņiem dzīvespriecīgiem un košiem koriem un to vadītājiem. Dziedātāji pārstāvēs visus Latvijas novadus, lai deviņu nedēļu ilgā muzikālā sacensībā mērotos spēkiem jeb balsīm un dziesmām. Nenokavējiet muzikālās sacensības Koru Kari 3 no 3.marta ik svētdienu 20:00 tiešraidē kanālā TV3!

Baisi izņirgājas par grupu PeR jeb tirliņiem, bet braši slavē Samantu Tīnu un Juri Milleru - VIDEO Video (5)

18.02.2013.

Ādolfs Hitlers uzzinājis, ka Samanta Tīna atkal ir zaudējusi Eirovīzijā.

