RezervesDALAS24.lv

Maksims Galkins izģērbjas un ar tetovējumiem nošokē publiku - VIDEO Video (2)

03.06.2012.

Krievijā noslēgusies  telekanāla «Муз-ТВ» populārās estrādes mūzikas ceremonija, kurā noskaidrots pats krievu šovbiznesa zieds.

57. Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa skatīšanās rezultāti

02.06.2012.

Pētījumu aģentūra TNS ir apkopojusi 57.Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa skatīšanos mājas TV ekrānos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Eirovīzijas skaistāko kāju PAPARACI un pikantāko DEKOLTĒ TOP - atkailinātāko dziedātāju fotogalerija (9)

31.05.2012.

Fakti liecina, ka Eirovīzijas dziesmu konkursā augstas vietas ieņēma arī mūzikas blices ar seksīgu meiteņu dalību, kuras izrādīja savus skaistos augumus, kājas un dekoltē. Kamēr Anmary uzstājās kleitā bez apakšveļas un ieņēma vien trešo vietu no beigām...

Eiropas zvaigznēm - Buranovas babuškām šokējoši honorāri (4)

31.05.2012.

Krievu prese šodien raksta par šokējošām summām, kādas večiņas saņēmušas par viņu vecumā ne visai vieglo darbu šovbiznesā.

Baiba Sipeniece jaunā TV šovā, arī Elīna Doļģe atgriežas zilajos ekrānos (2)

30.05.2012.

Šodien 3 pavāru restorānā norisinājās saviesīgs pasākums, kurā TV3 atklāja vasaras sezonu un tajā sagaidāmos jaunumus, kuri šogad birst gluži vai no pārbagātības raga. Jau pēc nedēļas sāksies ma-ģiskas televīzijas filmas Brīnumu paralēles, tad kārta šova Saimnieks meklē sievu iepazīšanās sērijai, vēlāk raidījumi Ar gardu muti, Mūsdienu Latvijas garša un Gandrīz ideāls randiņš.

