RezervesDALAS24.lv

Lielā mode ir klāt! Šodien atklāj 17. Rīgas Modes nedēļu (2)

30.10.2012.

Rīgas modes nedēļas / RIGA FASHION WEEK rudens sesijas laikā, kas notiks no 30. oktobra līdz 3. novembrim, tiks prezentētas labāko Latvijas modes mākslinieku – Anna Led, Natalija Jansone, Katya Kaya Shehurina, QooQoo, Narciss, One Wolf (by Agnese Narnicka), SockBox, David`s, Gints Bude, MAREUNROL`S, BeCarousell (by Dace Krievina-Bahmane), kā arī tādu ārzemju dizaineru un zīmolu kā Pohjanheimo (Igaunija), Suitsupply (Holande), Maxim Rapoport (Krievija) un Victoria Gres (Ukraina) 2013. gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas.

24 BILDES: Viesuļvētra Sendijs Ņujorkā paņēmusi jau 13 dzīvības (2)

30.10.2012.

Viesuļvētra «Sendijs», kas ieguvusi iesauku «Frankenstorm», sasniegusi ASV austrumu piekraksti, izraisot vēl nebijušus plūdus un laupot vismaz 13 cilvēku dzīvības. Bez elektrības palikuši 6 miljoni iedzīvotāji.

Meitiņas gada vecumā izjukusi TV zvaigznes un Playboy modeles Annas Rozītes ģimene (5)

29.10.2012.

TV raidījuma „Kinomānija” vadītāja, modele Anna Rozīte vairs nav kopā ar meitiņas Emīlijas tēti Mārtiņu Kozlovski.

FOTO: Maestro Paula mazmeita beidzot pieaugusi un seksīga (6)

29.10.2012.

Pagājušā nedēļā Maskavā, Kremļa kolonnu zālē notika ekskluzīvs pasākums, tā saucamā debitanšu ballīte, uz kuru jau otro gadu dejot pirmo valsi tiek aicinātas divpadsmit kaimiņzemes elitārākās jaunās dāmas. To skaitā šogad bija arī Raimonda Paula mazmeita.

VAKARA ZIŅAS: Seksīgā latviešu fitnesa modele iekaro Ameriku un nes Latvijas vārdu pasaulē (11)

29.10.2012.

Tagad mūsu valsts var lepoties ne tikai ar teātra, opermākslas un sporta sasniegumiem pasaulē, bet arī ar skaistu sieviešu triumfiem.

