RezervesDALAS24.lv

VIDEO PARKĀ UZ SOLIŅA: Divu vecmāmiņu kautiņš ar štokiņiem Video (8)

08.12.2012.

Knapi spēj staigāt, bet uz kaušanos naskas. Par interneta sensāciju kļuvis video, kurā divas večiņas pēc strīda parkā uz soliņa sakaujas. Tā vietā, lai kāds izšķirtu vecās dāmas, filmētāji vien uzjautrinās...

Pēc 30 kg nomešanas divu bērnu māmiņa 37 gados izskatās kā seksbumba (16)

08.12.2012.

Dženifera Nikola Lī, kas pazīstama kā modele un Miss Bikini ASV 2006 izskatās tik perfekti, ka jau nodēvēta par seksbumbu. Pēc dzemdībām viņas svars bija 90 kg, tagad 60 kg.

 

Arnis Krauze tiek saukts par gļēvuli un asi kritizēts par Panorāmas pamešanu Video (10)

07.12.2012.

Pazīstamais un neapšaubāmi talantīgais LTV žurnālists, viens no ilggadējiem Panorāmas veidotājiem un ikvienā mājā gandrīz ikvakaru gaidītais zilo ekrānu zvaigzne Arnis Krauze saņēmis pārmetumu jūru no dažādiem sabiedrības slāņiem par darba pamešanu.

Lauris Reiniks apspriež Rajeckas īstos un neīstos matus (4)

07.12.2012.

Dziedātājs Lauris Reiniks & Co 29. novembrī vēlā nakts stundā sociālajā tīklā «twitter.com» aktīvi apsprieda, ka tikko piedalījušies, «iespējams, smieklīgākajā pārvērtību šovā savā dzīvē». Tiesa, neviens no viņiem nebija to galvenais varonis: sarunas bija par dziedātājas Olgas Rajeckas piedalīšanos TV3 pārvērtību šovā.

Sakašķējušās augstākās sabiedrības dāmas (4)

07.12.2012.

Pašmāju skaistumkonkursu niša ir šaura, un galvenais spēlētājs tajā ir Inta Fogele. Šā gada sākumā radās saskanīgs tandēms «SkuDra» – Liene Skulme un Elita Drāke, kas ar savu rīkoto «Mis Vecmāmiņa» radīja jaunas vēsmas. Taču nu abas dāmas ir beigušas savu sadarbību, turklāt izskatās, ka tas nav noticis draudzīgos toņos.

