Erots 2019
Erots 2019

Sprūdžs pametis dvīnīšus, lai uzsāktu mīlas dēku ar spiega sievu... (6)

23.11.2012.

Odiozais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs savos gājienos un lēmumos latvju politikas vēsturē jau tāpat ir ticis. Atceramies dīvaino ādas žaketē tērpto un par marsieti dēvēto Einaru Repši, ko Edmundiņš laikam nolēmis pārspēt arī sieviešu maiņas ziņā – Sprūdžs pametis savu sievu un nesen dzimušo dvīnīšu māti, lai uzsāktu mīlas dēku ar savu padoto.

Kaspars Astašenko bija izcils talants. Godīgs, sirsnīgs, atklāts. Bet vājš... Video (20)

23.11.2012.

Rakstnieks, sporta žurnālists un izdevniecības "Mediju Nams" vadītājs Armands Puče dziļi atklātās pārdomās par kādreiz izcilo Latvijas izlases hokejistu Kasparu Astašenko: 

Grupas PeR mūziķi ar skūpstiem samulsina modes mākslinieci (1)

22.11.2012.

«Riga Fashion Week» ietvaros savu piecu gadu jubileju svinēja modes zīmols «Salt» jeb stiliste Indra Salceviča. Par viņas firmas zīmi var uzskatīt grupas «PeR» tērpus – mūziķi jubilejas reizē bija ieradušies sveikt gaviļnieci.

Jauno, dzeltenīgo slavenību raidījumu vadīs šarmantie aktieri Intars Rešetins un Gints Grāvelis (1)

21.11.2012.

Jau no 7.decembra ik piektdienas vakaru TV3 skatītāji tiks aicināti viesos pie slavenībām raidījumā «Tikai ar ielūgumiem». Šarmantie aktieri Gints Grāvelis un Intars Rešetins pozitīvi izklaidējošā manierē atklās ko vairāk par raidījuma «Tikai ar ielūgumiem» galvenajiem varoņiem.

Mūžībā aizgājis grupas CREDO dalībnieks Video (3)

21.11.2012.

Trešdien, 21. novembrī, agri no rīta, mūžībā aizgājis mūziķis, grupas Credo galvenais taustiņinstrumentālists Aldis Langbaums. Mūziķa nāves iemesls bijis audzējs, paziņojis grupas Credo dibinātājs un basģitārists Valdis Skujiņš - šorīt vēsta portāls Diena.lv

