RezervesDALAS24.lv

Vīna pazinēji pulcējas Itālijas vīna svētkos

05.09.2012.

Aizvadītajā nedēļā Elizabete Hotel vasaras dārzā norisinājās Wine Concept Itālijas vīnu un dzērienu svētki. Pasākums pulcēja kuplu skaitu šīs jomas profesionāļu un vīna cienītāju, kuru vidū bija arī Itālijas vēstnieks Latvijā Giovanni Polizzi.

FOTO: Latvijas šovbiznesa vīrieši perversi skūpstās (4)

30.08.2012.

Smieklīgi noslēdzās Rīgas pilsētas svētkos notiekošā «Krastu mača» spēle starp aktieriem un mūziķiem – reliģiski apsēstie to droši vien nosauktu par publiskām seksuālām perversijām, bet apvienības «Mozaīka» biedri un biedrenes sajūsmā sistu plaukstas...

Lauris Reiniks izklaidējas un strādā Amerikā (2)

30.08.2012.

Dziedātājs Lauris Reiniks ir devies uz ASV, kur kopā ar «Emmy» balvu ieguvušo latviešu izcelsmes Holivudas mūziķi Lolitu Ritmani strādās pie Ziemassvētku albuma «Lauris Reiniks Ziemassvētkos». Tā iznākšana gaidāma gada nogalē, kad skatītāji un klausītāji tiks aicināti uz tāda paša nosaukuma koncertšovu «Arēnā Rīga».

Lady Gaga: Latvija, Jūs mani iedvesmojāt! Jūs esat satriecoši! (2)

24.08.2012.

23. augustā Mežaparka estrādē savas pasaules turnejas “The Born This Way Ball” ietvaros koncertu sniedza Lady Gaga. Provokatīvais un grandiozais šovs pulcēja vairāk aptuveni 20 000 skatītāju.

Lady Gagas kulta un ažiotāžas fenomens (2)

24.08.2012.

Ceturtdienas vēlā vakarā Mežaparkā notika skandalozās un pasaulē, slavenākās un dārgākās popzvaigznes Lady Gagas koncerts. Ažiotāža ap zvaigznes sagaidīšanu, viņas prasībām un gaidāmo koncertu sasniedza vēl nebijušu kulmināciju.

