RezervesDALAS24.lv

TV profesionāļa Nika Volmāra veidotais Jaungada šovs tiek nosaukts par SŪDU... (5)

04.01.2013.

Jau 1. janvāra rītā sociālie tīkli burtiski sprāga no komentāriem, kuros skatītāji pauda neizpratni par tik nekvalitatīvu programmu. Šova galvenā ideja esot bijusi stipri līdzīga pamatskolā populārajai popielai, kurā skolēnu vietā šoreiz kustējās, dejoja un pasaulē pazīstamu dziesmu pavadījumā plātīja muti Latvijas skatuves mākslinieki. Uz šova skatuves uzstājās Ģirts Ķesteris, Olga Dreģe, Dita Lūriņa-Egliena, Jānis Skanis, Ieva Pļavniece, Raimonda Vazdika, Artis Robežnieks, Mārcis Maņjakovs, Rihards Lepers, Gunta Virkava, Lauris Subatnieks, Niks Matvejevs, Samanta Tīna, Ralfs Eilands, Ieva Kerēvica, kā arī citi Latvijā pazīstami aktieri un mūziķi.

Seksīgā Liene Brikouska veikusi lūpu palielināšanu. Ļaudis kritizē! (9)

04.01.2013.

Fotogalerijā Lienes izskats pērnā gada nogalē.

AR KĀJU ASFALTĒ IELU. VIDEO, kura dēļ sašūpojies pat Nila Ušakova krēsls Video (5)

04.01.2013.

Kamēr Ušakovs sola atlaist Ceļu pārvaldes šefu, tikmēr politologi un politikas eksperti jau norāda: arī paša Ušakova krēsls ir sašūpojies.

FOTO: Kargina smalkā pasākumā pirmoreiz mūžā izskatās pēc vecas, neglītas vecenes (15)

04.01.2013.

"Saģērbusies kā Sibīrijā uz kandžas dzeršanas sacensībām vietējā tirgus laukumā. Kā veca un neglīta vecene..." - prestižajā pasākumā sačukstējās divas vakarkleitās tērptas dāmas.

Kultūras ministre Grende ir absolūta nulle (6)

03.01.2013.

Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende amatā ir absolūta nulle, intervijā "Dienas" izdevumam "KDi" izteicies bijušais Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs Karels Marks Šišons.

