RezervesDALAS24.lv

Par kulakā sišanu un ministru, kas lien tūplī... Valsts galvenā sociologa spārnotās frāzes (8)

05.01.2013.

Sociālo pētījumu aģentūras Latvijas fakti līdzīpašnieks un vadītājs Aigars Freimanis mediju uzmanības dēļ pārtraucis tvītot un vakar izdzēsis «Twitter» kontu sarakstes dēļ ar žurnālistu Māri Zanderu pērnā gada novembrī, biznesa portālam «Nozare.lv» atklājis pats Freimanis.

TV profesionāļa Nika Volmāra veidotais Jaungada šovs tiek nosaukts par SŪDU... (5)

04.01.2013.

Jau 1. janvāra rītā sociālie tīkli burtiski sprāga no komentāriem, kuros skatītāji pauda neizpratni par tik nekvalitatīvu programmu. Šova galvenā ideja esot bijusi stipri līdzīga pamatskolā populārajai popielai, kurā skolēnu vietā šoreiz kustējās, dejoja un pasaulē pazīstamu dziesmu pavadījumā plātīja muti Latvijas skatuves mākslinieki. Uz šova skatuves uzstājās Ģirts Ķesteris, Olga Dreģe, Dita Lūriņa-Egliena, Jānis Skanis, Ieva Pļavniece, Raimonda Vazdika, Artis Robežnieks, Mārcis Maņjakovs, Rihards Lepers, Gunta Virkava, Lauris Subatnieks, Niks Matvejevs, Samanta Tīna, Ralfs Eilands, Ieva Kerēvica, kā arī citi Latvijā pazīstami aktieri un mūziķi.

Seksīgā Liene Brikouska veikusi lūpu palielināšanu. Ļaudis kritizē! (9)

04.01.2013.

Fotogalerijā Lienes izskats pērnā gada nogalē.

AR KĀJU ASFALTĒ IELU. VIDEO, kura dēļ sašūpojies pat Nila Ušakova krēsls Video (5)

04.01.2013.

Kamēr Ušakovs sola atlaist Ceļu pārvaldes šefu, tikmēr politologi un politikas eksperti jau norāda: arī paša Ušakova krēsls ir sašūpojies.

FOTO: Kargina smalkā pasākumā pirmoreiz mūžā izskatās pēc vecas, neglītas vecenes (15)

04.01.2013.

"Saģērbusies kā Sibīrijā uz kandžas dzeršanas sacensībām vietējā tirgus laukumā. Kā veca un neglīta vecene..." - prestižajā pasākumā sačukstējās divas vakarkleitās tērptas dāmas.

