RezervesDALAS24.lv

Otra puse uzstāsies kopā ar Natāliju Imbrugliju un Tanitu Tikaramu

02.06.2015.

Muzikālo svētku LIVE UNDER SKY organizētāji, paziņo, kā kopā ar dziedātājām Natāliju Imbrugliju un Tanitu Tikаramu uz vienas skatuves uzstāsies pašmāju grupa  - Otra Puse.

 

Ralfs Eilands suņēdāju Induli Balmaku nosaucis par zābaku (1)

01.06.2015.

Rīgā turpinās asi piketi pret pašpasludināto slavenību, advokātu Induli Balmaku, kurš par slavenību kļuva tieši dižojoties ar to, ka suņa gaļas zupa ir labākais, ko šis "nabaga cilvēciņš" ir ēdis.

 

Šādi izskatās latviešu advokāts, kurš ēd suņu gaļu un ar to publiski dižojas

01.06.2015.

Pamatīgā skandālā iekļuvis Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja darbinieks - zvērināts advokāts Indulis Balmaks, kurš plašākai sabiedrībai iepriekš nav bijis zināms.

 

Latviešu advokāts ēd suņa gaļu un lepojas ar to sociālajos tīklos (3)

01.06.2015.

Indulis Balmaks ar savu nepiedienīgo uzvedību, popularizējot mājdzīvnieku apēšanu kļuvis populārs un, visticamāk, par viņa nekrietnajām izdarībām kādreiz tiks rakstīts vēstures grāmatās.

 

Par razbainiekiem izdod grāmatu Lato Lapsa

19.05.2015.

12.maijā klajā nāca žurnālista un ceļojumu aprakstnieka Lato Lapsas jaunā grāmata “Razbainieku salas”, kas ierasti aizrautīgajā, sociāli vērīgajā un kultūrvēstures atsaucēm bagātajā stilā vedīs lasītājus pasaules apceļojumā, kas aizsākts jau Lato Lapsas populārajās ceļojumu grāmatās “Indija ne pa jokam. Un Pakistāna arī”, “Dzīvības un nāves Disnejlendā” un “Trīspadsmit Amerikas”.

 

