RezervesDALAS24.lv

Pēc tikai gadu ilgušas laulības izšķiras spēkavīrs Raivis Vidzis (3)

12.05.2012.

Pēc aptuveni pusotra gada kopdzīves tuvākajā laikā laulību ar savu sievu Aleksandru (25) grasās šķirt spēkavīrs Raivis Vidzis (36). Šķiršanās notiekot pēc abpusējas vēlmes: abi vienkārši izrādījušies viens otram nepiemēroti.

Dīvainā kārtā šovā "OKartes skatuve" tomēr neuzvar Sabīne Berezina. Laurus plūc Mārtiņš Ruskis (4)

11.05.2012.

Ar krāšņu koncertu piektdienas vakarā noslēdzās muzikālā šova OKartes skatuve pavasara sezonas finālkoncerts. Pirmo reizi Latvijas šovu vēsturē noslēguma koncerts tika rīkots brīvā dabā - Rīgas Centrāltirgū, Nēģu ielas laukumā, un to apmeklēja vairāk kā 7000 skatītāju.

Laimīgu ceļu, Anmary! Atvadu prezentācija Azerbaidžānas vēstniecībā - FOTOREPORTĀŽA (3)

10.05.2012.

Latvijas Televīzija, Azerbaidžānas Republikas vēstniecība Latvijā un Eirovīzijas nacionālās atlases uzvarētāja - Anmary, kura ar dziesmu "Beautiful song" šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Baku, dienu pirms došanās uz Azerbaidžānu - aicināja mediju pārstāvjus uz tikšanos Azerbaidžānas Republikas vēstniecībā Rīgā.

Prāta Vētras mūziķa Mihelsona kundze dod priekšroku minisvārkiem (1)

10.05.2012.

Laukā beidzot pavasaris. Mums, vīriešiem, par godu, lielākā daļa dāmu izrāda savas skaistākās ķermeņa aprises, kārdinot ar burvīgiem dekoltē un seksīgiem mini.

Dzelzītis uz autoizstādi dodas kopā ar Ķestera mīļoto - PAPARACI FOTO (3)

10.05.2012.

Pašmāju iekārojamāko vecpuišu topa spicē esošais Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis nu jau kādu laiku saviesīgos pasākumos parādās draugu kompānijā, tāpēc Ķīpsalā notiekošajā autoizstādē sastapt aktieri kopā ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi bija pārsteigums. Vēl lielāks tas kļuva, kad daiļajā pavadonē tika sazīmēta aktrise Kristīne Nevarauska, kas ir aktiera Ģirta Ķestera līgava.

