RezervesDALAS24.lv

Latviešu vīrieša stāsts par psihoterapiju un dakteri - sievieti (5)

05.02.2013.

Jānis, 40

 

Problēma brieda pamazām, bet neatlaidīgi. Ģimenes skandāli notika arvien biežāk, sieva mani nedzirdēja, beigās arī pats sevi vairs nedzirdēju.

 

Dziedātājai Crystal patīk runāt par seksu! Viņas partneris EROTĀ būs mūziķis (5)

04.02.2013.

22. un 23. februārī Ķīpsalas hallē seksapīls un kaisle plūdīs ne tikai no festivāla “Erots” viesmāksliniekiem, bet arī no pasākuma vadītājiem – dziedātājas un žurnāla “FHM” vāka meitenes Crystal un viņas muzikālā vakara biedra Oskara Zaļkalniņa. Divi nevaldāmi kaislīgi, muzikāli un azartiski vakara vadītāji – karstas izjūtas garantētas ikvienam festivāla apmeklētājam.

Kas noticis ar Leonu un kur palika nauda? Jaunā UgunsGrēka sezona ir klāt! (2)

04.02.2013.

Vēl mazliet pacietības un gaismā nāks atbildes uz daudziem skatītāju jautājumiem – vai Ramona piesavinājās Leona operācijai domāto naudu? Kurš tagad valda viesnīcā? Kas noticis ar Leonu? 

Visizskatīgākā dziedātāja Aisha. Kārtējais seksīgais dekoltē un gaumīgi caurspīdīga kleita - FOTO (2)

04.02.2013.

No tērpu un vizuālās gaumes viedokļa «Muzikālajā bankā»  izskatīgākā dziedātāja bija Aija Andrejeva.

Millers, Mamikins un Zariņš cierē uz LTV vadītāja krēslu (4)

04.02.2013.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pagaidām neatklāj to cilvēku vārdus, kuri izvirzījuši savu kandidatūru darbam Latvijas Televīzijas (LTV) valdē, taču portālam Diena.lv izdevies noskaidrot, ka konkursā pieteikušie vairāki pazīstami mediju darbinieki un žurnālisti, tostarp Juris Millers, Egils Zariņš, Andrejs Mamikins un citi.

