RezervesDALAS24.lv

Ugunīgā Samanta Tīna dodas jaunā koncertturnejā (1)

02.07.2012.

  Ar koncertiem Valmierā un Alūksnē šonedēļ ugunīgā dziedātāja Samanta Tīna prezentēs savu jauno vasaras koncertprogrammu “Samantas Dance party”, bet jau svētdien viņa dosies uz Baltkrieviju, lai piedalītos respektablajā TV konkursā “Slavjanskij Bazar” Baltkrievijā.

No šodienas uz Lady Gaga koncertu pieejamas lētākas biļetes

02.07.2012.

Tagad “Ticketpro” biļešu kasēs, kā arī interneta lapā www.ticketpro.lv pieejamas jaunas cenu kategorijas biļetes uz popmūzikas zvaigznes Lady Gaga koncertu, kas 23. augustā norisināsies Mežaparka estrādē. Stāvvietas jaunizveidotajā C zonā nopērkamas tikai par 29 latiem. Biļešu skaits ir ierobežots - šobrīd tirdzniecībā šajā cenu kategorijā laistas vien 5000 biļetes.

PAPARACI FOTO: Basketbolistu blondīne Agate Kauliņa izlaidumā ierodas šokējošā apakšveļā un kleitā (7)

29.06.2012.

Pat grūti pateikt, vai pievīla kleitas garums, vai apsēšanās meistarība (ticams, ka tā arī bija domāts?), taču zāles priekšpusē stāvošajiem bija iemesls sarkt un bālēt...

POSITIVUS IZZIŅO VISUS APSTIPRINĀTOS GALVENO SKATUVJU MĀKSLINIEKUS

29.06.2012.

Zināma Positivus festivāla abu galveno TELE2 un Nordea skatuvju programma. Uz abām skatuvēm šogad uzstāsies vēl vairāk mākslinieku nekā iepriekš. Būtiski, ka atrašanās vietu mainījusi Nordea skatuve, kura kļūs vizuāli iespaidīgāka un koncertus vienlīdz ērti varēs baudīt gan no sēdvietām, gan stāvvietām.

FOTO: Hokeja leģenda Artūrs Irbe stipri novecojis (3)

27.06.2012.

Patlaban sportists lielākoties uzturas Latvijā un dzīvo mājā Vidzemes jūrmalā. Par spīti vairāku klubu vēlmēm redzēt viņu savu treneru sastāvā, Irbe vismaz pagaidām ar darba attiecībām sevi saistīt nevēlas.

