RezervesDALAS24.lv

Latvijas slavenākie fotogrāfi Kleins, Rozenfelds un Kondrašins māca vienkāršai tautai fotografēt (3)

09.11.2012.

Izstādē būs skatāma jaunākā fototehnika, notiks semināri profesionāļiem un amatieriem, kā arī mākslinieku izstādes. Pēc izstādes iniciatora, aģentūras «F64 Photo agency» direktora Gata Rozenfelda sacītā, galvenā auditorija nebūt nav profesionāļi, taču neviens nevar garantēt, ka pēc izstādes apmeklēšanas dažs labs varētu izšķirties par tādu kļūt. Savs stends, piemēram, būs fotogrāfam Sergejam Kondrašinam, kuru izstādes atklāšanas konferencē pārstāvēja laulātā draudzene Bogdana (attēlā pa labi). «Mūsu tēma būs – kā izģērbt sievieti un par to vēl dabūt naudu. Starp citu, tieši ar to pašlaik nodarbojas Sergejs,» viņa jokoja, attaisnojot vīra neierašanos preses konferencē.

 

Praktiski ieteikumi Bacardi Liepājas Klubu nakts apmeklētājiem (2)

09.11.2012.

Šodien, 9. un rīt – 10. novembrī Liepājā notiks Bacardi Liepājas klubu nakts, kurā viesus ar speciālu piedāvājumu pārsteigs un lutinās labākie vēju pilsētas klubi, restorāni un viesnīcas. Lai pasākuma apmeklējums būtu pēc iespējas patīkamāks, lūdzam iepazīties ar dažiem praktiskiem ieteikumiem.

FOTO: Fogele gatava kļūt par galveno valsts blondīni un izkonkurēt Mariku Ģederti! (5)

08.11.2012.

Sudrabaini blondu matu krāsu sev ieguvusi aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele – līdz ar šīm pārmaiņām viņa mainījusi arī savu rokerīgi vīrišķo ģērbšanās stilu, ietērpjoties elegantā kleitā. Šādā tērpā sieviete bija sastopama «Riga Fashion week» skatē.

Liepājā šonedēļ trakas ballītes un slavena dziedātāja koncerts Video (4)

08.11.2012.

Latvijas ballīšu galvaspilsētā Liepājā 9. un 10. novembrī notiks rudens/ziemas sezonas skaļākais pasākums Bacardi „Klubu nakts". Ballītes apmeklētājiem Liepājas klubos būs iespēja baudīt Latvijas spožāko mūzikas zvaigžņu koncertus, un kulmināciju – pasaulslavenā klubu DJ David Guetta hitu līdzautora Krisa Villisa (USA) šovu Liepājas Olimpiskajā centrā, informē pasākumu menedžmenta pārstāvis Edgars Gertners.

Par ņirgāšanos pieprasa Playboy zvaigznes, ministres Ilzes Viņķeles demisiju (27)

07.11.2012.

Latvijas Pensionāru federācija pieprasījusi labklājības ministres Ilzes Viņķeles (Vienotība) demisiju. Federācija uzskata, ka ministre žurnāla Playboy intervijā ņirgājusies par Latvijas pensionāriem vēsta portāls Diena.lv

