RezervesDALAS24.lv

PAPARACI FOTO: Miljonāram Kalnozolam atkal jauna mīla (4)

08.10.2012.

Pārrunas par laulības šķiršanu patlaban notiek kādreiz populārā uzņēmēja, miljonāra un politiķa Valda Kalnozola ģimenē. Netieši par to liecināja gan viņa sievas Larisas Pomeščikovas mīklainās frāzes sociālajā tīmeklī, gan arī tas, ka uzņēmējs saviesīgā pasākumā tika manīts kādas sievietes sabiedrībā. Kalnozols sarunā ar žurnālistiem domstarpības ģimenē nenoliedz.

FOTO: TRAĢĒDIJAS NOTIKUMA VIETA. 23 gadus jaunā modele, motosportista Jāņa Vintera meita (11)

03.10.2012.

Svētdien Anglijas pilsētā Mančestrā bojā gājusī latviešu modele Laura Pahomova ir pazīstamā motosportista un uzņēmēja Jāņa Vintera vecākā meita, kurai bija 23 gadi.

FOTO: Saulieša sieva pievienojas ar reklāmām pelnošo grūtnieču pulkam (3)

02.10.2012.

Latvijas izlases hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne savu sievišķību un seksapīlu neslēpa arī grūtniecības laikā: nesen viņa kļuvusi par itāliešu zīmola «Baby Tiamo» reklāmas seju. Šādā veidā sevi neskaitāmas reizes demonstrējušas arī Holivudas zvaigznes, tā norādot, ka arī grūtniecībā sieviete ir seksīga. Un, protams, arī nopelnot uz reklāmu rēķina.

Nāk rudens apgleznot Latviju. Aplausiem skanot, slavenības izvada Uldi Stabulnieku Video (3)

01.10.2012.

Sestdien Svētā Jēkaba katedrālē daudzi simti cilvēku, tostarp īpaši daudz sabiedrībā zināmi ļaudis, atvadījās no latviešu mūzikas leģendas, komponista, pianista un dziedātāja Ulda Stabulnieka. Pēc ceremonijas mūziķa mirstīgās atliekas tika nogādātas krematorijā, bet vēlāk urnu ar pelniem apbedīja Mākslinieku kalniņā Pirmajos Meža kapos.

 

Sandis Ozoliņš atkal kopā ar Annu Lieckalniņu (2)

01.10.2012.

Par pēdējo dienu apspriestāko personu Nr. 1 atkal kļuvis bijušais Rīgas «Dinamo» kapteinis Sandis Ozoliņš: sporta cienītāji diskutē par viņa nupat noslēgto līgumu ar KHL klubu «Atlant», bet bulvārpreses lasītāji – par saderināšanos ar skabdalozo TV dīvu Annu Lieckalniņu.

