RezervesDALAS24.lv

VAKARA ZIŅU EKSKLUZĪVIE FOTO: Maestro Raimonda Paula privātā ballīte 77 gadu jubilejā (4)

18.01.2013.

Uz nelielo pasēdēšanu Latvijas Nacionālā teātra kafejnīcā Raimonda Paula dzimšanas dienā atnāca arī daudzi prominenti viesi. Kā paši pirmie ieradās ietekmīgais Šķēļu pāris – trīskārt bijušais premjers Andris Šķēle ar sievu Kristiānu Lībani-Šķēli, kuri kopā sabiedrībā nemaz bieži nav manāmi.

FOTO: 30 gadu vecumā Andris Ērglis kļuvis par Vestarda Šimkus dubultnieku (2)

18.01.2013.

Krusttevs.com lasītāji ievērojuši, ka samtainās, skaistās balss īpašnieks Andris Ērglis un izcilais pianists Vestards Šimkus ir vizuāli līdzīgi. Mums tika  iesūtīta arī šī fotogrāfija, kurā, rūpīgāk ieskatoties, patiešām zināma līdzība ir saskatāma.

Šarmantā operdziedātāja Kristīne Opolais dabūjusi pa galvu (2)

18.01.2013.

Par sava veida sensāciju vairākos ASV medijos kļuvusi latviešu soprāna Kristīnes Opolais debija Magdas lomā Ņujorkas Metropolitēna operā. Šoreiz centrālā ziņa bija nevis mākslinieces izcilā balss, bet misēklis ar ziediem: kāda skatītāja mestais pušķis trāpīja Opolais pa galvu.

Andra Ērgļa jubilejas koncerts izpārdots; pieejamas pēdējās papildbiļetes (1)

17.01.2013.

Sakarā ar skatītāju lielo pieprasījumu koncerta "Andrim Ērglim 30" producenti aicina liepājniekus un pilsētas viesus iegādāties papildbiļetes uz koncertu "Andrim Ērglim 30", kas norisināsies Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā 19.janvārī plkst. 19:00. Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un vietu skaits ir ierobežots.

Rīgā plosīsies baltkrievu saldie čipendeili - FOTO (1)

17.01.2013.

22. un 23. februārī festivālā „Erots” Ķīpsalas hallē uzstāsies baltkrievu čipendeili – deju šovgrupa „CandyMEN II”. Visi „CandyMEN II” puiši ir profesionāli dejotāji un meistarīgi šovmeņi. Nav šaubu, ka uz festivāla „Erots” skatuves viņi rādīs galvu reibinošu šovu daiļā dzimuma pārstāvēm.

