RezervesDALAS24.lv

Lapsa izmisīgi turpina meklēt savu pazudošo Arčibaldu - joprojām lūdz pret atlīdzību palīdzēt (5)

12.01.2013.

Kulinārijas raidījuma «Lapsa virtuvē» vadītāja Liene Tomsone joprojām izmisīgi meklē savu pazudušo suni. Lai gan meklējumos apbraukāta teju puse Latvijas, rezultātu diemžēl nav.

Miris Romāna Vainšteina treneris (3)

12.01.2013.

11. janvārī mūžībā aizgājis bijušais Kuldīgas sporta skolas direktors, riteņbraukšanas treneris Jānis Baukšis, liecina informācija Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā - Kuldiga.lv .

Žaneta Jaunzeme-Grende slavenajā Austrālijas braucienā sauļojusies ar kailām krūtīm Video (12)

12.01.2013.

Mūsu sabiedrība ir tik ļoti noskaitusies uz kultūras ministri, ka tiek interpretētas arvien jaunas aktivitātes un tendences, lai vārda vistiešākā nozīmē un pavisam burtiski "iznīcinātu" šo politiķi uz mūžiem. 

Smagā autoavārijā cietis latviešu meiteņu elks Andris Bulis (15)

12.01.2013.

Pēc mediju rīcībā esošās neoficiālās informācijas, Otrajos Ziemassvētkos teju otro dzimšanas dienu nosvinējis pazīstamais aktieris, TV raidījuma «Dzīvīte» vadītājs Andris Bulis – 26. decembrī dodoties uz dzimto Salacgrīvu, viņa vadītā automašīna automaģistrāles VIA «Baltica» posmā aiz Tūjas krustojuma saslīdējusi un, apmetot pāris kūleņus, piezemējusies grāvī.

FOTO: Ministre un aktrise bērēs ierodas minisvārkos. Kā viņām nav kauna? (21)

07.01.2013.

Jau nedaudz stundas pēc Karalienes bērēm interneta vidē izcēlās vētra ūdensglāzē par kultūras ministres apģērbu un tā nepiemērotību sēru pasākumam. Portālā Delfi.lv tika asi kritizēts ministres ģērbšanās stils - atkailinātās kājas. 

