RezervesDALAS24.lv

Armandam Šķēlem smagas problēmas ar galvu un veselību (5)

19.07.2012.

Pavisam nesen tika saņemta šokējoša informācija, ka pazīstamais Latvijas basketbola izlases spēlētājs Armands Šķēle nogādāts reanimācijā – atkal meningīts.

Praktiski padomi pirms festivāla POSITIVUS (3)

19.07.2012.

Līdz gada gaidītākajam pasākumam – Positivus festivālam 2012 – atlikušas vien 3 dienas! Lai Positivus festivāls kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu, pasākuma organizētāju komanda draudzīgi sniedz dažus padomus, kas festivāla apmeklējumu varētu padarīt vēl ērtāku – sākot ar vienkāršu atgādinājumu neaizmirst biļeti mājās līdz ieteikumiem par to, kā vislabāk saplānot festivāla atpūtu.

Leģendārais fotomākslinieks Vilhelms Mihailovskis vadīs arhitektūras un fotogrāfijas dzīres (3)

16.07.2012.

No 16. līdz 22. jūlijam Baltijas Arhitektūras centrs un Kuldīgas novada dome ar izdevniecības „TATLIN” un tūrisma firmas „CHEAPTRIP” atbalstu arhitektūras rezervātpilsētā Kuldīgā un citās gleznainās Latvijas vietās rīko unikālu pasākumu: arhitektūras fotogrāfijas pilottūri (AFP) ar vadošo Latvijas un citu valstu fotomākslinieku piedalīšanos.  

FOTO/VIDEO: Samanta Tīna uzvar prestižā konkursā un saņem 9000 dolārus Video (6)

16.07.2012.

Dziedātāja Samanta Tīna festivālā “Slavjanskij Bazar” Vitebskā divu dienu kopvērtējumā ierindojās pirmajā vietā, saņemot 9000 dolāru lielo naudas balvu un īpašo uzvarētājas statueti.

SARKANĀ PAKLĀJA FOTOREPORTĀŽA: Kā izskatās Jaunā Viļņa konkursanti? (1)

15.07.2012.

Rīgā ieradušies starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis" organizatori un konkursanti.

