RezervesDALAS24.lv

Pārdzērusi jēgu RIMI kūciņu pārdevēja - jauna YouTube sensācija Video (43)

06.01.2013.

Vai pēc šī sižeta kāds vēl gribēs pirkt RIMI kūciņas?

Ekspertu pētījums: Latvijā prostitūciju aizliegt nedrīkst! (6)

06.01.2013.

Prostitūcijas aizliegums Latvijā nav atbalstāms un ir jādomā par citiem veidiem prostitūcijas pieprasījuma un piedāvājuma mazināšanai, secinājusi Tieslietu ministrijas (TM) pērnajā gadā izveidotā darba grupa Latvijas un ārvalstu prakses izpētē un salīdzināšanā prostitūcijas ierobežošanai - ziņo Nacionālā ziņu aģentūra Leta.

Intervija ar puisēnu no Rīgas Cirka, kuram it kā uzbruka zilonis (2)

06.01.2013.

Rīgas cirkā uzstājas ziloņi! Izpārdotas izrādes, milzu dzīvnieki pastaigājas pa sniegoto Rīgu, bet pēkšņi Latviju pāršalca ziņa, ka ziloņi savainojuši vienu no trenera Džoja Gertnera dēliem, Džekiju, un puisītis nokļuvis slimnīcā.

SKAISTĀ PĀRA FINIŠS: Izjukusi apburošās Lily un meiteņu elka Dona laulība (8)

05.01.2013.

Baumas, ka dziedātāju Dona un Lily laulībā ir iestājusies krīze, virmo jau kopš vasaras, un tam ir pamats: Dons bez sievas aizvien biežāk sastopams dažādos saviesīgos pasākumos dzimtenē, savukārt gada izskaņā Latvijā viesojās arī Linda un pavadīja laiku kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Vīrs viņu skaitā neietilpa.

Depardjē šonakt ar Putinu "kodīs" vodku. Žerāram gatava jaunā pase! (49)

05.01.2013.

Izcilais franču teātra un kinoaktieris Žerārs Depardjē šodien ar speciālu čarterreisu ieradies Krievijas kūrortpilsētā Sočos, lai saņemtu šīs valsts pilsoņa pasi, informē zinoši avoti Krievijas atbildīgajos dienestos.

