RezervesDALAS24.lv

PIRMIE FOTO: Latvijā ierodas šarmantā Parisa Hiltone! (3)

02.08.2013.

Šodien Vecrīgā pie viesnīcas arī Latvijas labākajiem fotogrāfiem izdevās iemūžināt slaveno ballīšu lauveni. Šī raksta titulbildē jūs redzat viņas pašus pirmos soļus mūsu zemē.

 

FOTO: Dziedātāja Rihanna katastrofāli izmaina savu imidžu, bet joprojām demonstrē krūšu galus @Krusttēvs

02.08.2013.

Dziedātājas Rihannas nebeidzamās un visai apšaubāmās stila maiņas regulāri nonāk tabloīdu uzmanības centrā - te pelēki, te sarkani, te atkal šokējoši īsi mati. Un arī šoreiz māksliniece parūpējās, lai sagādātu krietnu izbrīna devu viņas faniem un vienmēr sekojošajiem fotogrāfiem.

 

Toto Kutunjo Jaunajā Vilnī izgāž Latvijas dziedātāju - FOTOGALERIJA (1)

25.07.2013.

24. jūlijā Dzintaru koncertzālē aizvadīts jau otrais «Jaunā Viļņa» vakars. Tomēr tieši jaunajiem izpildītājiem tā bija konkursa «Jaunais vilnis 2013» pirmā diena, kurā finālisti uz Dzintaru koncertzāles skatuves žūrijas pārstāvjiem izpilda pasaules hitus.

 

Super! Valdis Valters iztērē 1000 latus par šī vakara U-20 spēles uzvaru

21.07.2013.

Šī būs otrā reize Latvijas basketbola vēsturē, kad valsts izlase spēlējusi Eiropas čempionāta finālā. Latvijas vīru valstsvienība 1935. gadā kļuva par pirmajiem kontinenta čempioniem, finālā uzvarot spāņus, bet 1939. gadā tika izcīnīta otrā vieta aiz Lietuvas, taču togad turnīrs tika izspēlēts pēc viena apļa spēlēm bez atsevišķiem mačiem par medaļām. Neviena cita Latvijas vīriešu un sieviešu komanda ne pieaugušo, ne jauniešu un junioru vecumā nekad līdz finālam nav tikusi.

 

Dziedātāja Laura Raila savienojusi savas dvēseles stīgas ar kādu puisi... Video (1)

21.07.2013.

„Saules rietā” ir Lauras Railas pirmā dziesma, kurai viņa pati sacērējusi ne tikai melodiju, bet arī dziesmas tekstu. Laura stāsts, ka tekstu rakstījusi personīgu un no sirds.

 

