RezervesDALAS24.lv

Ušakovu neielaiž burziņā, atstājot uz ielas samirkt lietū (4)

21.10.2012.

Ar smalku vīnu un krāšņu modes skati pagājušās nedēļas nogalē tika svinēts pasaulslavenā itāļu zīmola «Max Mara» desmitais jubilejas gads Latvijā.

2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā vairāki jauninājumi (4)

21.10.2012.

Latvijas Televīzija izsludina dziesmu pieteikšanu 2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei. Dziesmu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 30. novembris. Arī šogad Nacionālajā atlasē ir vairāki jauninājumi.

AR HUMORU PAR SPORTU: Armands Puče un Valdis Valters rādīs, kas notiek sportistu ģērbtuvēs (3)

20.10.2012.

Sporta pasaules aizkulises un intrigas, aizraujošākās uzvaras un sāpīgākās neveiksmes, diskusijas un analīze – viss par un ap sportu būs skatāms jaunajā TV6 sporta apskatā Overtime TV.

PAPARACI FOTO: No vīna noreibis Leiškalns nekaunīgi uzmācas Saeimas spīkerei Āboltiņai (5)

20.10.2012.

Dailes teātrī notiekošajās Andra Bērziņa jubilejas svinībās izcēlās arī kāds diezgan amizants, taču tajā pašā laikā nopietns incidents – ekspolitiķa Kārļa Leiškalna brutālā uzmākšanās Saeimas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai viņas vīram teju vai lika ķerties pie nekauņas pārmācīšanas parastā vīru valodā.

FOTO: Ar prāvesta svētību un operdziedātājas Evitas Zālītes dziesmu atklāta Madonas Glābējsilīte (6)

20.10.2012.

2012. gada 19. oktobrī Madonas slimnīcā ar Madonas katoļu draudzes prāvesta Riharda Rasnača svētību un projekta patroneses Evitas Zālītes dziesmu tika atklāta Glābējsilīte. Tā ir sestā Glābējsilīte Latvijā, kuras mērķis ir ne tikai glābt negribētu bērnu dzīvības, bet arī paplašināt diennakts palīdzības tīklu, kas dod iespēju saņemt gan praktisku, gan psiholoģisku palīdzību. Madonas Baby Box tapis, pateicoties mecenātam – Pētera Avena Labdarības fondam „Paaudze”. Šī ir pirmā Glābējsilīte Latvijā, kas neatrodas slimnīcas telpās.

