RezervesDALAS24.lv

Šarmantā latviete Kristīne Opolais ar panākumiem iekaro Londonas Karalisko Covent Garden operu Video (2)

04.04.2013.

20., 23. un 26.martā soprāns Kristīne Opolais dzied titullomu Džakomo Pučīni operas „Toska” iestudējumā Londonas Karaliskajā Covent Garden operā. Pēc pirmās izrādes jau saņemta cildinoša kritika www.opera-britannia.com.

 

 

Kārtējās peripetijas Jūrmalā - mērs ar skandālu padzīts (3)

02.04.2013.

Jūrmalas domes deputāti šodien ārkārtas sēdē balsojot nolēma atbrīvot no amata Jūrmalas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS). Pret Truksni balsojušo deputātu neuzticības pamatā ir Trukšņa reklamēšanās par nodokļu maksātāju naudu - ziņo Nacionālā ziņu aģentūra Leta.

 

Specoperācijā uz Tallinas šosejas KNAB aizturējis Andri Šķēli un Jurģi Liepnieku (24)

01.04.2013.

Pēc neoficiālas informācijas naktī uz pirmdienu uz Rīgas-Tallinas šosejas pie Lilastes aizturēts par oligarhu dēvētais ekspremjers Andris Šķēle un viņa kādreizējais padotais, bet tagad paša Šķēles privātās un intīmās dzīves eksperts Jurģis Liepnieks. Pagaidām policija un KNAB medijiem atsakās apstiprināt vai noliegt jelkādu informāciju šai sakarā. Ja Šķēles aizturēšanas fakts apstiprināsies, to varēsim dēvēt par ļoti savdabīgu sakritību, jo tiesībsargi līdzīgi rīkojās ar citu smagos noziegumos apsūdzēto oligarhu Aivaru Lembergu, 2007.gada pavasarī viņu saslēdzot rokudzelžos uz Rīgas-Venstpils šosejas.*

 

No Koru Kariem izmet sprigano Ievu Sutugovu un Dobeles Violeto ceriņu kori (15)

01.04.2013.

Šovakar noslēdzās jau piektais krāšņā šova Koru Kari 3 koncerts.

 

Iespaidīgā dekoltē īpašniecei Dārtai Danevičai mājās nav televizora, bet piemīt kaislīgs vaļasprieks (2)

31.03.2013.

Aktrisei Dārtai Danevičai futbols patīkot tāpēc, ka tas ir ļoti demokrātisks sporta veids – nav nepieciešams ieguldīt lielu naudu ekipējumā, vismaz sākumā vajadzīga tikai vēlme spēlēt un bumba.

 

