RezervesDALAS24.lv

Ķīpsalā sākas Baltijas vērienīgākā pārtikas nozares izstāde Riga food 2014

04.09.2014.

“Riga Food” ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī lai piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

 

Šogad izstādē dalību pieteikuši 682 uzņēmumi no 37 valstīm – gan uzņēmumi, kas “Riga Food” piedalās gadu no gada, gan kompānijas, kas sevi izstādē prezentēs pirmo reizi. Izstādē būs 11 valstu kopstendi. Šogad īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kuri startē ne tikai atsevišķos stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un otro gadu visu četru Latvijas reģionu ekspozīcijās. Mājražotāji, sīkražotāji mazie un vidējie uzņēmumi visas četras izstādes dienas piedāvās izbaudīt Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales viesmīlību un tradicionālos ēdienus.

 

Vairāk par izstādi, konkursiem, pasākumiem un dalībniekiem: www.rigafood.lv

 

15 gadīgs hakeris nopludinājis Holivudas slavenību kailfoto

04.09.2014.

Jau ziņots, ka svētdien internetā tika nopludināti vairāku Holivudas zvaigžņu, tostarp aktrises Dženiferas Lorensas un dziedātājas Rihannas, kailfoto.

 

LieneCandy. Baisi lieli un apetītelīgi krūšu gali! @Krusttēvs (7)

31.08.2014.

No tiesas smuki krūšu galiņi.

 

EKSKLUZĪVS: Einars Repše uzmācies nepilngadīgai skolniecei @Krusttēvs (15)

31.08.2014.

Jau otrdien, 2. septembrī grāmatnīcās nonāks izdevniecības "Baltic Screen" sadarbībā ar apgādu "Atēna" izdotā L. Lapsas un K. Jančevskas grāmata "Grābeklis".

 

Latviešu TV zvaigznes kailfoto @Krusttēvs (3)

25.08.2014.

Skaistas bildes, tvirti krūšu galiņi un slaiks, seksīgs ķermenis.

 

