RezervesDALAS24.lv

Prezidents un Dace Seisuma mācās pieciest presi (5)

04.11.2012.

Valsts prezidents Andris Bērziņš ar kundzi Daci Seisumu nav tipiski dažādu kultūras pasākumu apmeklētāji. Par lielu pārsteigumu, pagājušajā nedēļā prezidents kopā ar kundzi pirmo reizi augstajā statusā apmeklēja baleta pirmizrādi Latvijas Nacionālajā operā, un šoreiz valsts pirmais pāris pat pret fotogrāfu klātbūtni bija samērā iecietīgs.

Skandalozais Andris Biedriņš tiek izsvilpts. Sportistam lielais sports būtu jāpamet... (6)

04.11.2012.

Pagājušonakt aizvadītas Nacionālās basketbola līgas (NBA) kārtējās spēles. Pavisam neveiksmīgi pirmo spēli šosezon aizvadīja latviešu centrs Andris Biedriņš, kurš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par sešām minūtēm - ziņo portāls Sportacentrs.com .

Tauku atsūkšanas operācijas laikā mirst 27 gadus jauna slavenība. Ārstam draud mūža ieslodzījums Video (7)

03.11.2012.

Operējošam ķirurgam šobrīd draud apsūdzība par slepkavību.

FOTO: Ainars Virga pievēršas alkoholam (2)

02.11.2012.

Leģendārais «līvs» Ainars Virga pērn paziņoja, ka pārtraucis lietot alkoholu, lai arī atzina, ka cīņa ar sevi neesot viegla. Pēc tam viņš vairākas reizes atkal uzkāpa uz korķa un kāpa no tā nost, bet nedēļas nogalē nedzeršanas jomā bija par sevi tik pārliecināts, ka pat uzņēmās bārmeņa pienākumus.

FOTO: Pārāk perversa darba dēļ skandalozo fotogrāfu Sokolovu pametusi draudzene (3)

02.11.2012.

Jau mēnesi pašmāju sociālajos tīklos skandalozais erotisko foto mākslinieks Aleksandrs Sokolovs pauž divdomīgas frāzes par savu personību.

