RezervesDALAS24.lv

"Riebīga ķērcēja. Prasta rasiste. Dumja alkoholiķe." Olga Rajecka nokaitinājusi Latvijas ļaudis (24)

24.03.2013.

Stāsts ir par Olgas Rajeckas uzvedību pērnās svētdienās šovā Koru Kari 3. Skatītāji uzskata, ka dziedātāja ir bijusi neadekvāta un iedomīgi rasistiska. "Riebīga ķērcēja. Prasta rasiste. Dumja alkoholiķe." -  tā ir tikai daļa no epitetiem, kas veltīti Rajeckai.

 

Kiviču vaino žūpošanā un latviešu ģimenes ekskluzīvu kāzu izgāšanā Kanāriju salās - FOTO (14)

24.03.2013.

Šonedēļ sociālajos tīklos parādījās skaisti raksti par mūziķa Andra Kiviča ceļojumu uz Kanāriju salām ar noteiktu mērķi – kāzu vadīšana kādam jaunajam pārim, kuri dzīvo Īrijā, bet salaulāties bija nolēmuši saulainajās salās.

 

Negaidīti. Miljardieris Boriss Berezovskis izdarījis pašnāvību (2)

23.03.2013.

 68 gadu vecumā miris krievu izcelsmes miljardieris Boriss Berezovskis. Par to ziņo viņa radinieks Jegors Šuppe savā Facebook profilā. Tikmēr advokāts Aleksandrs Dobrovinskis savā Facebook profilā ziņo, ka uzņēmējs izdarījis pašnāvību.

 

Šarmantā Anna Rozīte tikusi pie sava mūža sapņa - sarkanas FORD automašīnas - FOTO (3)

23.03.2013.

Marts ar labiem jaunumiem sācies TV3 šova «Koru kari» vadītājai Annai Rozītei, kas tikusi pie savas pirmās automašīnas. Pirmie garākie braucieni pagaidām gan saistās ar došanos no mājas uz darbiem, taču jau tagad ir plāni, kā vasarā notiks ceļojumi ar auto uz Latvijas skaistākajām vietām.

 

FOTO: Seksīga 42 gadus veca karsējmeitene izvaro 12 gadus jaunu zēnu (6)

23.03.2013.

Traka pasaule un traki cilvēki.

 

